Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Różańce na szyję

Informacja

Różańce na szyję

Różańce na szyję jako atrybut chrześcijanina

Polecamy nasze różańce na szyję. Sznur koralików jest atrybutem katolika, który w każdej chwili może oddać się modlitwie ku czci Matki Bożej. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, w której zamieściliśmy wiele eleganckich i jakościowo wykonanych różańców na szyję, które zawsze warto mieć przy sobie. Dostępne u nas modele są wykonane ze stali nierdzewnej. Proponujemy m.in. model ze świętym Benedyktem - męczennikiem, patronem diecezji nitrzańskiej i tarnowskiej.

Różaniec na szyję męski to idealny prezent dla katolika

Różaniec na szyję męski, który polecamy wspaniale sprawdzi się w roli prezentu dla katolika. Okazją do sprawienia daru może stać się przyjęcie kolejnego sakramentu lub święceń kapłańskich. Bez względu na okoliczności, każdy wierny doceni gest, jakim jest niespodzianka w postaci różańców na szyję. W naszej ofercie znajdziesz m.in. różaniec na szyję z motywem Matki Bożej Niepokalanej, który prezentuje się niezwykle szlachetnie. Bez wątpienia taki upominek ucieszy każdego chrześcijanina, który pragnie zawsze mieć przy sobie namacalny dowód wiary.

Srebrny różaniec na szyję z okazji bierzmowania

Srebrny różaniec na szyję sprawdzi się przykładowo, jako prezent na bierzmowanie, który będzie motywował młodzieńca do codziennej modlitwy. Co więcej, jest to piękna pamiątka na całe życie. Wierny, który otrzyma w darze sznur modlitewny, będzie podczas każdego pacierza mieć w pamięci osobę, która towarzyszyła mu w dniu przyjęcia sakramentu. Różańce na szyję są jednymi z popularniejszych dewocjonaliów wykorzystywanych przez chrześcijan. Ich tradycja sięga IV i V wieku. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdziesz m.in. różaniec z Matką Bożą, który zdecydowanie warto mieć.

Różaniec na szyję damski jest przydatny podczas codziennej modlitwy

Zachęcamy do sprawdzenia naszych różańców na szyję damskich, które sprawdzą się podczas codziennej modlitwy każdej chrześcijanki. Możesz potraktować je jako prezent z okazji Dnia Babci, który wyrazi Twoją nadzieję na opiekę Boską nad ukochaną krewną. W naszej ofercie znajdziesz wiele elegancko wykonanych modeli, spośród których z łatwością wybierzesz ten, który będzie najlepszy dla bliskiej Ci kobiety. Polecamy różańce na szyję, które łatwo zabrać ze sobą w dowolne miejsce, które pozwolą na przygotowanie się do modlitwy za zdrowie własne i swoich krewnych.

Dewocjonalia, które ułatwiają modlitwę

Różańce na szyję to dewocjonalia, które w znacznym stopniu ułatwiają wiernym modlitwę o wstawiennictwo Maryi. Z tego względu w każdym katolickim domu możemy znaleźć właśnie takie sznury modlitewne. Bez wątpienia jest to coś niezwykle praktycznego. Warto pamiętać o tym, że różańce na szyję służą nie tylko do odmawiania Psałterza Najświętszej Maryi Panny, ale też Koronki do Miłosierdzia Bożego i innych modlitw. Bez względu na to, jaki pacierz chcesz zmówić, zdecydowanie warto mieć przy sobie sznur paciorków, który pozwala na jak najlepsze przygotowanie się do modlitwy.

Różańce na szyję Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów