Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Łańcuszki

Informacja

Łańcuszki

Łańcuszki to biżuteria chętnie wybierana zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn

Łańcuszki zwane także naszyjnikami, są chętnie wybieranym typem biżuterii przez panie, ale także i panów. Męskie łańcuszki noszone są samodzielnie lub tylko z jedną zawieszką, z kolei panie wybierają damskie łańcuszki, które pozwalają wyeksponować jedną lub wiele efektownych zawieszek.

Piękne łańcuszki w ofercie Dystrybucji Katolickiej

Szukając pięknego łańcuszka, zachęcamy do zapoznania się z asortymentem Dystrybucji Katolickiej. W naszej ofercie obecne są między innymi medaliki z łańcuszkami, które sprawdzą się jako prezent na chrzciny czy na komunię.

- Różańce

- Dewocjonalia

Łańcuszki złote świetnie prezentują się u każdej osoby

Od dawna złote łańcuszki uważane są za synonim luksusu. Panie chętnie wybierają łańcuszki złote damskie, łącząc je w eleganckich stylizacjach na wyjątkowe okazje. W wielu zestawieniach panowie stosują łańcuszki złote męskie, zazwyczaj dodając delikatny, prosty krzyżyk, także w złotym kolorze. Złote łańcuszki męskie pięknie prezentują się w zestawieniu ze spinkami do krawata i mankietów w tym samym odcieniu.

Złote łańcuszki damskie próba 585 – jeden z najczęściej wybieranych produktów

Pod względem doboru biżuterii z opisanego powyżej metalu szlachetnego, panie najchętniej wybierają łańcuszki złote 585. Jest to próba zawierająca 58,5% czystego złota, łącząca cechy plastyczności i wysokiej trwałości wyrobów. Taka próba jest najczęściej stosowana w jubilerstwie, dotyczy to także łańcuszków męskich złotych.

- Różańce bursztynowe

- Różańce na szyję

Efektowne łańcuszki srebrne

Najczęstszym obiektem zakupów są srebrne łańcuszki, dostępne w cenie nieco bardziej przystępnej od produktów wykonanych ze złota. Łańcuszki srebrne pięknie prezentują się na tle eleganckich, ale także i casualowych stylizacji.

Łańcuszki ze stali nierdzewnej idealne dla alergików

Oprócz opisanych powyżej rodzajów biżuterii spotykamy także łańcuszki ze stali nierdzewnej. Najczęściej wybierane są one przez osoby, które zmagają się z różnego typu alergiami kontaktowymi.

Rodzaje splotów łańcuszków

Poszczególne łańcuszki różnią się rodzajem zastosowanego splotu. Dostępne na rynku sploty łańcuszków to:

- linka

- ankier

- kordel

- kostka

- pancerka

- mona lisa

- lisi ogon

- singapur.

Jak dobrać długość damskiego łańcuszka?

Panie wybierając biżuterię, np. srebrne łańcuszki damskie kierują się głównie ich długością. Paniom polecane są zwłaszcza łańcuszki o długości 35-40 cm, które dobrze prezentują się na tle większości stylizacji ze stosunkowo małym dekoltem.

Jak dostosować długość męskiego łańcuszka do typu figury?

Dobór męskiej biżuterii, np. łańcuszków męskich srebrnych uzależniony jest od wyglądu splotu, który jest głównym elementem dekoracyjnym. Należy zwrócić uwagę, że wybór odpowiedniej długości męskich łańcuszków uzależniony jest od indywidualnych wymiarów wokół szyi, jednak za optymalny uważa się długość ok. 45 cm.

Czym są łańcuszki celebrytki?

Łańcuszki celebrytki są typowo kobiecą biżuterią. Poza klasycznym łańcuszkiem posiadają one różnego typu zawieszki, przeważnie zamocowane na stałe.

Złote łańcuszki damskie z zawieszkami to doskonała propozycja na prezent

Złote łańcuszki damskie z zawieszkami sprawdzą się jako kobiecy prezent z okazji urodzin czy Dnia Kobiet. Z czasem w ramach prezentu można wręczać kolejne zawieszki, które można umieścić na takich łańcuszkach.

Prezent idealny na rocznicę ślubu czy Walentynki – łańcuszki dla par

Szukając idealnego prezentu dla bliskich osób np. z okazji rocznicy ślubu, warto wybrać łańcuszki dla par. Można dołączyć do nich oryginalne zawieszki – połówki serca czy jabłka.

Łańcuszki Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów