Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

ŚWIECZNIKI

Informacja

ŚWIECZNIKI
Kiedy w domu pojawiają się świece, nastrój staje się przytulniejszy. Szczególnie, jeśli te umieszczone są w ładnych świecznikach i przyjemnie pachną. Sprawdź nasze piękne świeczniki.

Piękny zapach oraz ładny wygląd – świeczniki religijne jako ozdoba domu

Świeczniki religijne, które postawić można m.in. na przystrojonym stole to piękna dekoracja dodająca pomieszczeniu przyjemnej aury religijnej. Do przygotowanego z wysokiej jakości materiałów świecznika włożyć można niemal każdą świecę, a najbardziej popularną opcją wśród wielu rodzin są tzw. świeczki podgrzewacze. Niech nadzieja rozświetli wasze serca razem ze starannie przygotowanymi świecznikami z pięknymi oraz subtelnymi motywami Chrześcijańskimi.

Na co dzień oraz podczas wizyty duszpasterskiej, czyli uniwersalny świecznik religijny

Świeczniki z motywami religijnymi są uniwersalne, toteż z łatwością oraz przyjemnością używa się ich na co dzień. Świecznik religijny jest także estetycznym dodatkiem podczas wizyty gości, bądź wizyty duszpasterskiej. Dzięki swojej wielkości religijny świecznik można postawić w dowolnym miejscu, a przez ładny wygląd, jest bardzo trafną dekoracją, jaką umieścić można na komodzie czy w przeszklonej szafce.

Materiały z jakich wykonywane są świeczniki

Każdy świecznik z subtelnym dodatkiem Chrześcijańskim np. skrzydłami lub postacią aniołka, wykonywany jest z największą starannością. Wiele świeczników wykonywanych jest z metalu czy szkła i kryształu. A jednak największą popularnością cieszą się subtelne świeczniki religijne z drewna. Są to bardzo popularne produkty, które zostały przygotowane z myślą nawet o najmłodszych. Surowiec jest bardzo wysokiej jakości, a dzięki poprawnym ścięciom i obróbkom, nie porusza się po postawieniu na równej powierzchni. Religijne świeczniki są lekkie, ale stabilne. Łatwo je wyczyścić, a otwór wycięty na świeczkę umożliwia dopasowanie wielu rodzajów świec – małych i tych większych. Dodatkowo drewno jest wygładzone i zabezpieczone, a cały świecznik nie nagrzewa się zbyt mocno podczas gdy świeczki są odpalone. Elementy metalowe jak np. skrzydła po bokach świecznika, z myślą o każdym użytkowniku, w tym o dzieciach - są zaokrąglone. Te dodatki jak i stelaż, pozostają zimne podczas palenia świec.

Jeden z najlepszych prezentów dla bliskiej osoby – religijny świecznik

Świecznik może być bardzo ładnym oraz trafnym prezentem dla bliskiej osoby. Często kupujemy dekoracje do domu dla swoich przyjaciół oraz rodziny, dlatego warto zawiesić oko na ślicznych świecznikach religijnych drewnianych, wykonanych z sercem i pasją.

Zobacz w naszej księgarni religijnej także: pamiątki chrztu, pamiątki pierwszej komunii, filmy religijne, ikony świętych, książki, audiobooki religijneobrazki srebrne

ŚWIECZNIKI Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów