Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Różańce

Informacja

Różańce

Doskonała pamiątka Pierwszej Eucharystii, czyli różaniec komunijny dla dzieci

Różaniec na Komunię św. jest najbardziej tradycyjną pamiątką, a zarazem najchętniej prezentowanym upominkiem przez najbliższą rodzinę, w tym rodziców oraz dziadków dziecka przyjmującego Sakrament. Ze względu na dużą popularność, dzisiejsze różańce dla dzieci wytwarzane są z różnych kruszców, w tym metalu, drewna, a nawet prawdziwych pereł. Natomiast po zastosowaniu na niektórych modelach cięcia tj. graweru, mamy możliwość sprezentowania produktu z napisem np. od dziadka czy od matki chrzestnej. Taką dedykację umieszcza się najczęściej na rewersie medalika, który jest łącznikiem kręgu koralików. Na wspomnianym medaliku bardzo często występuje hostia lub Matka Boża na cześć Pierwszej Eucharystii.

Różaniec komunijny dla chłopca jako pamiątka na całe życie

Wśród różańców komunijnych dla niego wskazać możemy szczególnie klasyczne modele z drobnymi lub większymi, czarnymi perełkami. Popularnym motywem kolorystycznym dla chłopca odbiegającym od tradycyjnego, jest zdecydowanie barwa srebrna, a nawet biała przekładana złoto-żółtym kolorem. Uniwersalnym typem będzie różaniec drewniany, czyli brązowy z wyszlifowanymi, większymi koralikami, a także z prawdziwych pereł, czyli kremowy i gładki w dotyku.

Jaki różaniec komunijny dla dziewczynki?

Wiemy, że dziewczynki interesują się biżuterią oraz ładnymi przedmiotami, dlatego wśród produktów nakierowanych na dorastające kobiety, wybraliśmy w szczególności biały różaniec komunijny. Ten we wielu modelach charakteryzuje się dbałością o detale oraz połyskującym metalem pomiędzy poręcznymi, malutkimi kuleczkami koronki. Dziewczynom spodoba się również różaniec z pereł, który poza pięknym wykonaniem, jest przyjemny w dotyku oraz bardzo trwały. Każdy różaniec z tej grupy ma dostosowane koraliki pod małe, dziewczęce dłonie powodując, że bardzo wygodnie się z niego korzysta nawet w rękawiczkach komunijnych.

Polecamy również:

Ramki na komunijne zdjęcia

Torby komunijne

Medaliki na komunię

Albumy na zdjęcia komunijne

Książki na komunię

Różańce Jest 31 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 31 elementów