Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Pudełka na różaniec

Informacja

Pudełka na różaniec

Funkcjonalny dodatek prezentowy, czyli ozdobne pudełka na różaniec komunijny

Pudełka na różaniec komunijny są to różnorodnego kształtu oraz wielkości pojemniczki, jedno lub dwuczęściowe, które mają zdobioną górę - najczęściej pokrywkę. To na niej znajdują się wybitne obrazy przedstawiające między innymi dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej, często w towarzystwie Pana Jezusa oraz Aniołów. Takie pudełeczka ozdobne mają za cel przechowywanie oraz przenoszenie różańca komunijnego, jednakże dzięki wdzięcznej wielkości, możemy trzymać w nich również m.in. srebrne medaliki na Komunię czy inne, niewielkie przedmioty.

Wyjątkowa alternatywa dla pudełeczek na różaniec komunijny

Zamiennikiem pudełek na różaniec komunijny mogą być nowoczesne sakiewki wykonane z ekoskóry, które zdobi minimalistyczny wzór kielicha z hostią. Są miękkie w dotyku oraz bardzo wygodne w użytkowaniu i przenoszeniu. Zabezpieczeniem jest tutaj mocny rzep, a zważywszy na płaski kształt - możemy nosić to etui w kieszeni np. stroju komunijnego czy w torebce. Do wyboru mamy kolor biały i czarny, co zgrabnie dopasowuje się do m.in. książeczek do nabożeństwa.

Piękne pudełka na różaniec komunijny, czyli elegancja zamknięta w odcieniu bordo

Nietypowymi pudełkami na różaniec komunijny są czerwone pojemniki flokowane, czyli pokryte bardzo krótko przyciętym materiałem, który oddaje efekt połysku oraz jest miękki w dotyku. Taki wygląd pojemnika sprawia, że to kojarzy się ekskluzywnie. Poza tym jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, a dzięki mocnemu materiałowi jest jednocześnie trwały i lekki. Wyborem będzie jedynie wielkość, a dostępne rozmiary to etui duże oraz małe.

Sprawdź dostępne u nas:

- Pamiątki Komunijne

- Albumy na zdjęcia komunijne

- Biblia na Komunię

Pudełka na różaniec Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów