Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Matka Boża

Informacja

Matka Boża

Sprawdź figury Matki Boskiej w sklepie internetowym Dystrybucji Katolickiej

W naszej ofercie znajdziesz różne figury Matki Boskiej w wielu rozmiarach do wyboru. Proponujemy podobizny fluorescencyjne, o wymiarach 15 cm, 25 cm, 30 cm i innych. Figury Matki Boskiej, które zamieściliśmy w asortymencie, są wykonane z wysokiej jakości tworzyw, takich jak żywica. Przykładem jest podobizna Matki Bożej Fatimskiej mierząca 30 cm lub Matka Boża Niepokalana 20 cm. Każda figurka została wykonana tak, by przedstawić Maryję z należnym jej szacunkiem, opierając się na katolickiej ikonografii.

Figura Matki Boskiej – element opieki nad domostwem

Figura Matki Boskiej to coś, co warto mieć w każdym domu. Dzięki takiemu elementowi dekoracyjnemu o charakterze religijnym cała rodzina będzie mieć w pamięci modlitwę o wstawiennictwo Maryi. Figury Matki Boskiej mogą także stanowić pamiątkę ważnych wydarzeń związanych z wiarą, na przykład przyjęcia kolejnego sakramentu. Jedną z propozycji, które polecamy, jest podobizna Matki Bożej z Lourdes 20 cm.

- Pismo święte

- Prezenty na bierzmowanie

- Różańce

Figury Matki Boskiej Fatimskiej

W naszym asortymencie znajdziesz również figury Matki Boskiej Fatimskiej. Dostępne są różne warianty podobizny. Tuż przed Maryją klęczą dzieci, którym się objawiła. Tego typu Figurka Matki Boskiej to doskonałe uzupełnienie domowej kolekcji dewocjonaliów. Podobizna Maryi stanowi dodatkową motywację do codziennych modlitw za Jej wstawiennictwem. Figurki Matki Boskiej Fatimskiej, jakie oferujemy, mają wysokość 30 cm i 15 cm.

Gdzie sprawdzi się figura Matki Boskiej 120 cm?

Figura Matki Boskiej 120 cm doskonale sprawdzi się w ołtarzykach poświęconych czci Maryi, również tych przydomowych. Najwyższej jakości wykonanie i dokładne oddanie szczegółów postaci to niewątpliwe zalety. Figury Matki Boskiej sięgające 120 cm jeszcze lepiej ukazują Jej piękno. Mogą znaleźć zastosowanie także jako element wystroju świątyni.

- Filmy religijne

- Pamiątka na Chrzest

Figury Matki Boskiej Niepokalanej

W naszej ofercie znajdziesz różne Figury Matki Boskiej Niepokalanej, w tym modele fluorescencyjne. Proponujemy podobizny mniejsze i większe, odpowiednie do każdego miejsca w domu, w którym chcesz uhonorować postać Maryi, jako Matki Chrystusa. Figury Matki Boskiej Niepokalanej możesz nabyć w rozmiarach od 6,5 cm do 25 cm.

Jakie figurki Matki Boskiej do kapliczki?

Jako figurki Matki Boskiej do kapliczki polecamy modele mniejszych rozmiarów. Doskonałym przykładem jest podobizna Matki Bożej Niepokalanej sięgająca 6,5 cm lub Serca Maryi o wysokości 7,5 cm. Każda z nich jest solidnie i estetycznie wykonana. W zależności od potrzeb możesz wybrać także większe figury Matki Boskiej, dobierając je do wymiarów kapliczki, w której staną.

- Krzyże wiszące

- Pamiątki pierwszej komunii

Figura Matki Boskiej 150 cm

Figura Matki Boskiej 150 cm to idealny element wystroju kościoła ku czci Maryi Panny. Podobizna może stanąć na podwyższeniu, by być jeszcze lepiej zauważalną. Figury Matki Boskiejo wymiarach sięgających 150 cm doskonale wpisują się w nastrój panujący w miejscach sakralnych. Podobizny Maryi o takim rozmiarze można spotkać również poza świątynią, głównie w miejscach kultu, w których szczególnie upamiętnia się Bożą Rodzicielkę i prosi się o Jej wstawiennictwo.

Matka Boża Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów