Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Gry świąteczne

Informacja

Gry świąteczne

Boże Narodzenie to dla wielu z nas jeden z nielicznych okresów, które w całości możemy poświęcić swoim najbliższym. Dlatego też warto ten czas zagospodarować tak, żeby wszystkich odciągnąć od mniejszych i większych ekranów. Jednym ze sposobów, którym nie oprą się ani młodsi, ani starsi, są bez wątpienia gry świąteczne. Gry na święta to jeden z najlepszych sposobów na to, żeby beztrosko spędzić trochę czasu. W tej kategorii znajdziesz gry związane z Bożym Narodzenie - zarówno świąteczne gry komputerowe, jak i świąteczne gry planszowe. Dzięki temu możesz spokojnie wybrać tę opcję, która bardziej odpowiada tobie i członkom twojej rodziny. Gry na święta, które znajdziesz u nas to nie tylko cudowne chwile z najbliższymi, ale też świetna okazja do refleksji. Wszystko za sprawą tego, że proponujemy przystępną formę tematyki skłaniającej do refleksji.

Gry świąteczne dla dzieci

Nie da się ukryć, że najmłodsi zawsze są najbardziej zainteresowani taką formą rozrywki. Dlatego też dla nich przygotowaliśmy gry świąteczne, które bezpośrednio wiążą się z tematem przyjścia Dzieciątka Jezus na świat. To sprawia, że maluchy będą mogły w pełni uczestniczyć w tych wyjątkowych wydarzeniach. Za pomocą gier łatwiej przyjdzie im zrozumieć, jak istotne wydarzenie świętujemy. Świąteczne gry dla dzieci to też moment, w którym mogą odpocząć chwilę po wcześniejszych przygotowaniach. Wszak nie da się ukryć, że ubieranie choinki i pomoc w kuchni są bardzo emocjonujące, ale jeszcze bardziej męczące.

Gry świąteczne - Boże Narodzenie w najciekawszym wydaniu

Świąteczne gry dla dzieci, a także gry na Święta Bożego Narodzenia dla starszych, które u nas znajdziesz, pomogą wam też popracować nad własną wiedzą o religii i wyobraźnią. Proponujemy komputero quizy, które są gratką dla całej rodziny. Wspólnie możecie ułożyć puzzle, a także zagrać w związane z Bożym Narodzeniem memory. Odsłanianie kolejnych kart będzie wymagało skupienia, ale pozwoli też na fantastyczne przeżycie świątecznych chwil. Wspólne gry świąteczne szczególnie starszym osobom przydadzą się, żeby mogły przypomnieć sobie, jak to jest beztrosko spędzić trochę czasu. Trzeba też przyznać, że to doskonała alternatywa dla prezentów. Niektórzy z nas cenią sobie minimalizm, jeśli chodzi o przedmioty. Dlatego z pewnością bardziej docenią zaangażowanie w czasie świątecznej gry, niż kolejny prezent, z którym nie będą mieli co zrobić. Za to na wieczór polecamy waszej uwadze religijne filmy dotyczące Bożego Narodzenia. Możecie też sięgnąć po kolędy i śpiewniki, żeby wspólnie zaśpiewać “Wśród nocnej ciszy…”, lub po religijny audiobook, żeby w rodzinnym gronie wysłuchać ciekawego fragmentu książki. Niemniej, w gry świąteczne bez wątpienia gra się najlepiej wtedy, kiedy świąteczna jest nie tylko atmosfera, ale także wygląd otoczenia. Stąd polecamy szopki bożonarodzeniowe, a także stroiki, które upięknią dom. 

Gry świąteczne Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów