Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Planszowe i puzzle

Informacja

Planszowe i puzzle

Jeśli istnieje idealny sposób na spędzanie czasu w większym gronie, to bez wątpienia są nim gry planszowe. I to nie jest nowe podejście. Na co dzień być może nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale gry planszowe towarzyszą ludzkości od tysięcy lat. Trudno się temu dziwić - taki sposób rozrywki docenia chyba większość osób. Choć trzeba przyznać, że ewolucja, która dokonała się w grach planszowych jest ogromna. Jeśli weźmiemy pod uwagę to, że pierwszą grą planszową były kości, a współczesne gry mają dedykowane aplikacje do smartfonów, które dodatkowo unowocześniają rozgrywkę, to zobaczymy, jak duży postęp dokonał się na tym tle.

Planszówki - idealne dla ludzi w każdym wieku

W gry planszowe, popularnie nazywane planszówkami, grał każdy. Szczególnie w wieku dziecięcym. Niektóre wymagały specjalnych kompletów, jak monopoly, a do innych wystarczyło wziąć kartkę papieru i długopisy (np. statki). Na opakowaniach planszówek zakres wieku potencjalnych graczy zaczyna się od trzech lat. Jednak tak naprawdę nie ma końca. Ciekawa gra, budząca emocje i zainteresowanie, przyciągnie każdego, niezależnie od wieku. Co więcej, walory edukacyjne planszówek bardzo często doceniają osoby starsze. Może się okazać, że gra planszowa dla 10 latka przyciągnie do stołu również jego rodziców i dziadków. Gry planszowe dla dorosłych z reguły mają poważniejszą tematykę i są trudniejsze. Stąd, żeby razem spędzić czas, lepiej jest sięgać po planszówki bardziej uniwersalne. Szczególnie w takim czasie, jak okres świąt Bożego Narodzenia. Bo właśnie wtedy najchętniej siadamy razem, przy wspólnym stole.

Najlepsze gry planszowe o tematyce religijnej

Gry planszowe mają mnóstwo zalet. Jedną z nich jest to, że w czasie zabawy można się wiele dowiedzieć. I to z bardzo szerokiej tematyki. My proponujemy sprawdzenie swoich sił w religijnych grach planszowych. Są one znakomitym sposobem na to, żeby dowiedzieć się czegoś o swoim wyznaniu, a przy okazji zainteresować tą tematyką wszystkich wokół. Ewangelizacja przez zabawę na pewno przemówi do osób młodych. W naszym sklepie z grami planszowymi znajdziesz mnóstwo tytułów związanych z religią, świętami Bożego Narodzenia, a także z życiem Pana Jezusa.

Puzzle na święta Bożego Narodzenia

Polskie gry planszowe, a także planszówki wydawnictw zagranicznych to bez wątpienia świetny pomysł na świąteczne prezenty. Jednak jest jeszcze jeden sposób na świąteczne spędzanie czasu. Mowa, rzecz jasna, o puzzlach. Wspólne układanie drobnych elementów to również znakomita rozrywka. Poza tym, być może właśnie w twoim gronie znajdują się kolekcjonerzy układanek. Dla nich puzzle religijne będą doskonałym pomysłem na świąteczny prezent. Skoro już o podarkach na święta mowa, weź też pod uwagę filmy religijne, książki o wierze, a także audiobooki religijne i muzykę. To znakomite pomysły na świąteczne prezenty dla osób lubiących sztukę.

Planszowe i puzzle Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów