Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Polski Różaniec

Informacja

Polski Różaniec

Polski różaniec – coś więcej niż tylko ozdoba

Polskie różańce to tradycyjne dewocjonalia w formie bransoletek służące modlitwie. Paciorki najczęściej wykonywane są z kamieni szlachetnych, takich jak agat, ametyst, czy kryształ górski. Każdy z dostępnych polskich różańców umożliwia rozmowę z Bogiem w dowolnym momencie dnia. Ta niezwykle dekoracyjna forma to jednak coś więcej niż tylko ozdoba – to przede wszystkim wyraz więzi łączącej katolika ze Stwórcą. Jedną z propozycji jest model różańca polskiego wykonany właśnie z agatu, na którym widnieje przekładka ze świętym Benedyktem. Wyjątkowe utrzymane w brązowej kolorystyce koraliki powstały z ogromną precyzją i starannością. Różaniec w formie bransoletki idealnie nadaje się do tego, aby zawsze mieć go przy sobie, dzięki czemu będzie przypominał nam o obecności Boga w naszym życiu.

Skórzany polski różaniec – nowoczesna i elegancka forma

Wśród oferowanych modeli polskiego różańca możemy doszukać się także takiego, który został wykonany na skórzanej bransolecie. Ta niecodzienna, nowoczesna, ale nadal elegancka forma dewocjonaliów pozwala na dyskretne odmówienie modlitwy niezależnie od okoliczności. Obwód to dwadzieścia jeden centymetrów, jednak istnieje możliwość zamówienia innego rozmiaru. Dzięki tej możliwości, każda z pań może cieszyć się z własnego polskiego różańca na stylowej błękitnej opasce. Modlitwa może stać się odłącznym elementem naszej codzienności, co ułatwiają właśnie takie dewocjonalia. Różaniec polski doskonale dopasuje się do noszonej na ogół biżuterii . Każdy chrześcijanin doceni możliwość posiadania przy sobie o każdej porze znaku dowodzącego miłości i wdzięczności do Stwórcy, który dał nam wszystko, co nas otacza. Polski różaniec wspaniale sprawdzi się w tej roli.

W naszej ofercie znajdują się również:

Srebrne różańce

Różańce drewniane

Polski Różaniec Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów