Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

MOCNI W DUCHU / OŚRODEK ODNOWY

Informacja

MOCNI W DUCHU / OŚRODEK ODNOWY

Mocni W Duchu - polskie wydawnictwo znane również jako Ośrodek Odnowy

Mocni w duchu to znane w kręgach religijnych wydawnictwo, ale i centrum ewangelizacyjno-formacyjne, znajdujące się w środkowej części Polski. Mocni w duchu znani również pod wcześniejszą nazwą Ośrodek Odnowy, swoją siedzibę mają umiejscowioną w województwie łódzkim, w mieście Łódź. Centrum Mocni w Duchu stanowi formalną jednostkę lokalną  w Łodzi - Parafii pod wezwaniem Najświętszego Imienia Jezusa.

Kiedy zmieniona została nazwa na Centrum Mocni w Duchu?

Historia Ośrodka Odnowy w Duchu Świętym sięga roku 1987, w którym to jeden z członków zakonu Towarzystwa Jezusowego Józefa Kozłowskiego postanowił założyć Centrum. Była to odpowiedź związana z coraz to bardziej zwiększającą się popularnością Ruchu Odnowy w Duchu Świętym oraz powstających w całej Polsce wspólnot z nim związanych. Wtedy centrum została nadana nazwa Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym, jednak rok 2017 był przełomowy, ponieważ wcześniejsza nazwa została zastąpiona nową, a mianowicie Centrum Mocni w Duchu. Inspiracją do nadania nazwy Centrum Mocni w Duchu był między innymi zespół muzyczny działający w ośrodku noszący właśnie nazwę Mocni w Duchu.

Ogólna działalność Centrum Mocni w Duchu

Najważniejszym wiodącym celem grupy jest szeroko rozumiana działalność związana z ewangelizacją. Centrum Mocni w Duchu przede wszystkim koordynuje grupy Odnowy w Duchu Świętym. Poza tym zajmuje się również współpracą z ponad 100 wspólnotami z całej Polski oraz Polonii, no i oczywiście we współpracy są wszystkie wspólnoty charyzmatyczne z terenu archidiecezji łódzkiej. Grupa posiada ponad 500 członków, z czego około 240 osób prowadzi działania związane z ewangelizacją i posługą w ponad trzydziestu różnych posługach. Dodatkowo Mocni w Duchu organizują różnego rodzaju warsztaty dla dzieci i dorosłych, koncerty, rekolekcje, posiadają również Wydawnictwo Mocni w Duchu, jak i wspomniany wyżej zespół noszący tę samą nazwę. Centrum działa również w internecie na różnych portalach społecznościowych.

Stowarzyszenie Mocni w Duchu - pomoc niesiona dzieciom

Mimo działań związanych z ewangelizacją, Mocni w Duchu prowadzą również osobno Stowarzyszenie Mocni w Duchu, które zajmuje się prowadzeniem świetlicy środowiskowej oraz terapeutycznego domu dziecka. Dodatkowo Mocni w Duchu udzielają się w wielu projektach związanych z pomocą dzieciom w trudnych sytuacjach.

Wydawnictwo Mocni w Duchu

Wydawnictwo Mocni w Duchu znane wcześniej jako Ośrodek Odnowy w swojej ofercie posiada między innymi takie produkty jak: Książki Religijne, Ebooki, Audiobooki Religijne, Muzykę Religijną, Filmy Religijne, Obrazki Religijne, Gadżety Religijne.

MOCNI W DUCHU / OŚRODEK ODNOWY Jest 104 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 104 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 104 elementów