Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

SUMUS

Informacja

SUMUS

Sumus - Katolickie wydawnictwo

Wydawnictwo Sumus rozpoczęło swoją działalność od stycznia 2018 roku. Siedziba wydawnictwa Sumus jest położona w malowniczej, rekreacyjnej miejscowości Zielonka, która znajduje się pod Warszawą, w województwie mazowieckim.
Katolickie wydawnictwo Sumus prężnie działa w internecie, gwarantując swoim odbiorcom szeroką ofertę produktową.

Szeroka gama produktów wydawnictwa Sumus

Wydawnictwo oferuje szeroką gamę modlitewników oraz książek religijnych, które pozwalają czytelnikom zagłębić tajniki wiary oraz odnaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Wskazują w jaki sposób żyć i postępować, aby było to zgodne z nauką Kościoła i zasadami wiary. Książki wydawnictwa Sumus są pisane łatwym do zrozumienia językiem, który w przystępny sposób pozwala każdemu katolikowi zrozumieć nauki głoszone przez Kościół.
Dla osób, które chętnie zagłębią się w taką tematykę, a nie mają zbyt wiele czasu na czytanie książek, Sumus wychodzi na przeciw - dostępnych jest wiele audiobooków religijnych.
Sumus dba również o doznania muzyczne swoich Klientów. Wsród produktów, które są widoczne na stronie, znajdziemy także wiele płyt CD. Prezentują one różne gatunki muzyczne, ale wszystkie z nich dotykają tematyki chrześcijańskiej. Oprócz wskazanych wyżej produktów wydawnictwo Sumus oferuje swoim Klientom piękne różańce oraz bransoletki, wykonane z kamieni szlachetnych.Różaniec jest zdecydowanie jednym z ważniejszych atrybutów katolika, a fakt, iż są one wykonane w formie podręcznej zdecydowanie działa na ich korzyść - każdy, czy to dziecko, czy dorosły może mieć różaniec cały czas przy sobie. W ofercie wydawnictwa Sumus dostępne są również wszelkiego rodzaju obrazy religijne, które można z dumą powiesić na ścianie oraz obrazki religijne, które z powodzeniem można nosić przy sobie. Wydawnictwo Sumus oferuje także piękne, ręcznie wykonane drewniane krzyże. Wydawnictwo Sumus posiada również ofertę przeznaczoną dla najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją chrześcijańską drogę. W ofercie można znaleźć całą serię książeczek ,,Pierwsze spojrzenia”, która wspaniale pomoże wprowadzić dzieci w świat chrześcijaństwa.

Polskie wydawnictwo Sumus również dostępne za granicą

Wydawnictwo Sumus realizuje dostawy nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju - do Niemiec oraz Wielkiej Brytanii, co jest niewątpliwym plusem i dzięki temu Sumus może trafić do większej ilości osób zainteresowanych taką tematyką. 

SUMUS Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów