Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

RAFAEL

Informacja

RAFAEL

Dom Wydawniczy Rafael to jedno z najbardziej znanych wydawnictw religijnych. Rafael w swojej ofercie ma mnóstwo książek, które skłaniają do refleksji. Firma powstała w 2000 roku w Krakowie i od tamtego czasu dostarcza na rynek nowości w zakresie książek religijnych, filmów i religijnych audiobooków. Wśród autorów wydawnictwa Rafael znajdziecie zarówno osoby świeckie, jak i duchowne. Wszystkie jednak piszą i tworzą o tym, co ważne w naszym życiu.

Wydawnictwo Rafael - nowości

W naszej religijnej księgarni internetowej znajdziesz najnowsze pozycje proponowane przez wydawnictwo Rafael. Pośród nich istnieje wiele filmów religijnych na DVD, takich jak Gurgacz - Kapelan wyklętych, czy Mam przyjaciół w niebie. Wszystkie są znakomicie wydane na trwałych nośnikach. Dzięki temu możesz do nich wracać zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz chwili na przemyślenia. Poza nim, w nowościach wydawnictwa Rafael odnajdziesz płyty CD z litaniami i modlitwami, a także audiobookami. Szczególnej uwadze polecamy oczywiście te związane z Pismem Świętym. Jak widzisz - nowości wydawnictwa Rafael to nie tylko książki. Choć te, oczywiście, także znajdują się w naszym katalogu. Niektóre z nich mają również dodatki. Dzięki tym ostatnim, którymi są np. różańce i inne dewocjonalia, wybierając książki wydawnictwa Rafael, wybierasz też wszystko, czego potrzebujesz do codziennej modlitwy.

Dla kogo przeznaczone są pozycje domu wydawniczego Rafael?

Bardzo często zdarza się, że w oficynach wydawniczych takich, jak Rafael, czy wydawnictwo Sumus, Mocni w duchu, lub Esprit, produkty kierowane są do konkretnych grup. W przypadku wydawnictwa Rafael próżno szukać takiej zależności. Zarówno w nowościach, jak i starszych pozycjach, bez trudu można znaleźć treści dla osób młodych, jak i bardziej dojrzałych i doświadczonych. Co więcej, są tam książki dla pewnych swojej wiary, ale przydadzą się one również wątpiącym i poszukującym. Wśród książek i treści multimedialnych wydanych przez oficynę Rafael, a dostępnych u nas znajdziesz mnóstwo inspiracji. Wierzymy, że część z nich okaże się doskonałymi pomysłami na prezent z okazji najważniejszych wydarzeń w życiu każdego Katolika, czyli sakramentów. Może jeszcze nie na chrzest, ale pozycje domu wydawniczego Rafael to doskonały wybór na prezent na Pierwszą Komunię Świętą, albo jako upominek z okazji ślubuRAFAEL Jest 209 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 209 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 209 elementów