Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

KONDRAT - MEDIA

Informacja

KONDRAT - MEDIA

Kondrat-Media - filmy ukazujące najważniejsze wartości

W naszej ofercie znajdziesz pokaźny zbiór filmów religijnych autorstwa Kondrat-Media. Każdy z nich ukazuje najważniejsze wartości, jakie płyną z wiary i nie tylko. Mowa tu m.in. o nawróceniu, życiu, jako darze oraz tym po śmierci, odwadze, miłości i człowieczeństwie. W produkcjach Kondrat-Media, jakie proponujemy, znajdziesz także wątki historyczne, na przykład dotyczące II wojny światowej i obozu w Dachau. Część z nich występuje w zestawie z książkami.

Kondrat-Media - film i książka

Kondrat-Media jest odpowiedzialne za wiele cennych z punktu widzenia chrześcijanina materiałów filmowych. Część z nich możesz nabyć w zestawie z książką opartej na tej samej historii, do czego zachęcamy. Dzięki temu zyskasz szansę zapoznania się z dwoma obrazami dotyczącymi tej samej sytuacji. Kondrat-Media skupia się na pokazywaniu odbiorcy najważniejszych dla człowieka i człowieczeństwa wartości, które niejednokrotnie idą w parze z nauczaniem wiary chrześcijańskiej. Z tego względu każdy katolik powinien zapoznać się z ich produkcjami.

Zestawy filmów Kondrat-Media

W naszej ofercie znajdziesz też zestawy kilku filmów Kondrat-Media. W ten sposób możesz zapoznać się z wieloma obrazami ważnych historii, kupując je w pakiecie. Polecamy m.in. zestaw, na który składają się płyty DVD z filmami “Miłość i Miłosierdzie”, “Czyściec” i “Dwie Korony”. W produkcjach występują największe gwiazdy polskiego kina, na przykład Małgorzata Kożuchowska, która zagrała główną rolę w “Czyśćcu”. Komplety filmów Kondrat-Media to także doskonały pomysł na prezent dla kogoś, kto ceni sobie polskie realizacje i grę aktorską.

Filmy dla dzieci Kondrat-Media

W dorobku Kondrat-Media znajdziesz także produkcje skierowane do najmłodszych. Warto wymienić film animowany, taki jak “Waleczne Rybki”, który opowiada o dzielnej papugorybie Alex i jej przyjaciołach. Ich celem jest powstrzymanie wycieku ropy do oceanów. Ta animacja dostępna dzięki Kondrat-Media nauczy dzieci, jak ważna jest dbałość o środowisko naturalne i dlaczego tak jest. To także wspaniały obraz ukazujący wartości, takie jak odwaga, waleczność i przyjaźń. Z pewnością spodoba się całej rodzinie. Film jest dostępny w zestawie z książką.

Kondrat-Media - filmy i misja

Misją Kondrat-Media jest pokazanie, że w świecie kina jest miejsce na wartościowe produkcje. Autorzy aktywnie uczestniczą w życiu społecznym, jednocześnie dbając o edukację i moralność przez upublicznianie ciekawych filmów opartych na prawdziwych wydarzeniach. W ich dorobku znajdziesz m.in. biografie i filmy historyczne, często opierające się na żywotach świętych. Seans filmów Kondrat-Media to lekcja wartości i rozrywka w jednym.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi u nas produkcjami Kondrat-Media wydanymi na płytach DVD. To filmy, wśród których coś dla siebie znajdą widzowie z każdej kategorii wiekowej. Również całe rodziny mogą zasiąść do wspólnego seansu. Jeśli szukasz wartościowych i dobrze zrealizowanych produkcji, zapoznaj się z ofertą Kondrat-Media.

Zobacz również:

KONDRAT - MEDIA Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów