Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Świeczniki Wielkanocne

Informacja

Świeczniki Wielkanocne

Świeczniki wielkanocne wprowadzą w domu radosną atmosferę święta Zmartwychwstania

Przeglądając dostępne dewocjonalia nawiązujące do Wielkanocy warto spojrzeć na ofertę świeczników wielkanocnych. Starannie wykonane z drewna wprowadzą w pomieszczeniach, w których zostaną ustawione niepowtarzalną atmosferę święta Zmartwychwstania Pańskiego. Obok figur wielkanocnych, precyzyjnie przyozdobione świeczniki mogą zagościć na każdej półce, czy biurku. Bogaty w liczne detale świecznik przedstawiający Baranka Wielkanocnego z pewnością będzie przykuwał wzrok wszystkich gości odwiedzających nasze cztery ściany. Ozdobne świeczniki wielkanocne to także dobry pomysł na prezenty na Wielkanoc, które zostaną ulokowane w pokoju dziecka. To małe i niepozorne dzieło sztuki z łatwością stanie się niezbędnym elementem wystroju naszego mieszkania w okresie wielkanocnym.

Świeczniki na Wielkanoc – niepozorna ozdoba o charakterze religijnym

Bezwątpienia świeczniki na Wielkanoc stanowią piękną ozdobę półki, mając przy tym charakter religijny. Dzięki ozdobom tego typu łatwiej jest nam zapamiętać komu oddajemy cześć w dniu Wielkanocy. Świeczniki wielkanocne przedstawiające Jezusa Zmartwychwstałego wykonane w drewnie to odzwierciedlenie wizerunku Zbawiciela w nowoczesnej, ale wciąż eleganckiej formie. Przy codziennym zapalaniu świecy będziemy mieli chwilę, aby przypomnieć sobie o poświęceniu Chrystusa. Świeczniki wielkanocne to efektowne uzupełnienie wystroju wnętrz w okresie świątecznym. Możliwość wyboru idealnych do naszych potrzeb modeli świeczników na Wielkanoc zachęca do poszukiwań tego odpowiedniego, który stanie się naszą ulubioną ozdobą, po którą z przyjemnością sięgać będziemy również w kolejnych latach.

Świeczniki Wielkanocne Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów