Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Bursztynowe

Informacja

Bursztynowe

Różańce bursztynowe – połączenie piękna i znaczenia religijnego

Jantar jest cenionym na całym świecie kruszcem występującym w aż sześćdziesięciu znanych odmianach. Niezwykle często wykorzystywany jest w przemyśle jubilerskim. Ciekawym dziełem powstałym z jego użyciem są różańce bursztynowe, które łączą w sobie piękno tworzywa i niezwykle cenne znaczenie religijne. Ich forma – bransoletki dodaje im jeszcze większego uroku. Wyboru możemy dokonać spośród wielu, różniących się od siebie szczegółami wariantów. Jednym z nich jest ten w odcieniu koniaku z dużymi paciorkami z bursztynu bałtyckiego, oraz wyjątkowym krzyżykiem, w którego ramionach zatopiono drobinki ziemi z Jerozolimy, czyli miejsca drogi krzyżowej Jezusa Chrystusa. Niezwykle użyteczny projekt pozwoli na to, aby zawsze posiadać różaniec przy sobie, a także odmawiać modlitwę w wybranej chwili.

Różaniec bursztynowy w formie bransoletki – przypomnienie o obecności Pana

Różaniec bursztynowy noszony na ręce zawsze będzie przypominał o obecności Boga w życiu człowieka. Dzięki niemu możemy w subtelny sposób zaakcentować nasze przywiązanie do wyznawanej religii. To także wspaniały pomysł na prezent. Okazja jest tu nieistotna – bierzmowanie, urodziny, czy Boże Narodzenie – zapakowany w ozdobne etui bursztynowy różaniec-bransoletka to idealny upominek dla osoby głęboko wierzącej. W zależności od gustu obdarowywanej osoby możemy dobrać odcień kruszcu z jakiego wykonano koraliki. Przykład stanowi model różańca bursztynowego w kolorze matowej cytryny, który z pewnością można uznać za unikalny. Każdy z dostępnych wariantów może stać się cenną pamiątką.

W naszej ofercie znajdują się również:

Drewniane różańce

Srebrne różańce

Różańce polskie

Różańce do samochodu

Bursztynowe Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów