Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

OKŁADKI NA PISMO ŚWIĘTE I PAGINATORY

Informacja

OKŁADKI NA PISMO ŚWIĘTE I PAGINATORY

Paginatory – wygodne znaczniki do Pisma Świętego

Paginatory, czyli znaczniki do Pisma Świętego umożliwiają wygodne zaznaczanie odpowiednich ksiąg Pisma i odnajdywanie fragmentów, z którymi pragniemy się zapoznać. Paginatory dostępne w naszym sklepie dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Każdy z paginatorów jest samoprzylepny, dzięki czemu z łatwością umieścimy odpowiedni paginator we wnętrzu Pisma Świętego.

Okładki na Pismo Święte – ochrona dla Pisma Świętego

Okładki na Pismo Święte znajdujące się w naszym sklepie wykonane są z wysokogatunkowego skaju, który jest nieprzemakalny, dlatego skutecznie chroni Pismo Święte przed przemakaniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Okładki na Pismo Święte zamykane są zamkiem, stanowiąc dodatkową ochronę Pisma Świętego i ewentualnych obrazków, które umieszczamy wewnątrz. W środku okładki na Pismo Święte znajdują się wygodne skrzydełka, które stabilnie trzymają Pismo Święte.

Bogaty wybór wzorów i kolorów okładek na Pismo Święte

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się okładki na Pismo Święte w wielu rozmiarach, dostosowanych do najczęściej występujących formatów Pisma Świętego. Szeroki wybór kolorów to gwarancja, że każdy znajdzie odpowiednią oprawę dla swojego Pisma Świętego – okładki w pogodnych barwach – zielonej i niebieskiej, a także eleganckie okładki na Pismo Święte w stonowanych kolorach – brązie, szarości i czerni. Okładki na Pismo Święte dostępne są także z delikatnymi motywami religijnymi – rybą, gołębiem czy krzyżem jerozolimskim, a także z ozdobnym paskiem.

OKŁADKI NA PISMO ŚWIĘTE I PAGINATORY Jest 70 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów