Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

PUDEŁKA NA RÓŻANIEC

Informacja

PUDEŁKA NA RÓŻANIEC

Pudełka na różaniec pozwalają w uporządkowany sposób przechowywać różaniec

Pudełka na różaniec wykorzystujemy przede wszystkim po to, by nie zgubić atrybutu do odmawiania modlitwy różańcowej. Pudełka na różaniec chronią go także przed czynnikami zewnętrznymi. Dotyczy to przede wszystkim różańców wykonanych z cennych kamieni, czy drewna, które mogą reagować z wilgocią znajdującą się w powietrzu. Ogromny wybór pudełek na różaniec sprawia, że z łatwością znajdziemy odpowiedni przedmiot dla siebie lub bliskiej osoby.

Pudełka na różaniec z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Pudełka na różaniec najczęściej kupujemy z okazji Pierwszej Komunii Świętej, gdyż ta uroczystość jest przyczynkiem do pogłębiania wiary w Boga u dorastających dzieci. Wybierając pudełka na różaniec z okazji Pierwszej Komunii Świętej, decydujemy się głównie na dwa warianty kolorystyczne – białe dla dziewczynek i czarne dla chłopców. Różańce można także wręczać w pudełkach przeznaczonych zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Szczególnie przydadzą się transparentne pudełka na różaniec, dostępne w naszym sklepie. Takie pudełko na różaniec warto opatrzyć datą uroczystości, dzięki czemu będą sentymentalną pamiątką, przypominającą o tym wyjątkowym dniu.

Pudełka na różaniec z wizerunkami świętych

Kupując pudełko na różaniec, często decydujemy się na klasyczne rozwiązania. Wybór tych atrybutów jest tak szeroki, że warto nabyć taki, który będzie nam odpowiadał. Polecamy zakup między innymi pudełek na różańce, na których ukazano wizerunki ważnych postaci, które zapisały się w historii Kościoła. Najczęściej wybierane są pudełka i szkatułki na różańce, na których widoczne są postacie Jezusa Chrystusa, Najświętszej Maryi Panny czy Matki Boskiej wraz z Dzieciątkiem. Pudełka na różańce często zawierają motywy świętych, dlatego z łatwością możemy zakupić odpowiedni atrybut z naszym patronem, św. Ojcem Pio, św. Faustyną Kowalską czy papieżem Janem Pawłem II.

Pudełka na różaniec pamiątką z podróży do świętego miejsca

Oprócz wizerunków świętych czy dat upamiętniających ważne wydarzenia możemy nabyć pudełka na różańce, będące pamiątkami wizyt w świętych miejscach. Takie pudełka na różaniec upamiętniają odwiedzone podczas pielgrzymki miejsca, na przykład Licheń, Wadowice, Kalwarię Zebrzydowską czy Jasną Górę. Wieczka pudełek na różaniec mogą ukazywać także inne ważne dla katolików miejsca – Fatimę, Lourdes oraz Watykan.

Pudełka na różaniec z opcją personalizacji

Jeżeli chcemy wręczyć unikatowy prezent, warto zastosować opcję personalizacji pudełek na różaniec. Oprócz opisanych wcześniej dat upamiętnienia Pierwszej Komunii Świętej, możemy zastosować także daty okrągłych urodzin, rocznice ślubu czy jubileusze. Spersonalizowane pudełka na różaniec z pewnością sprawią radość obdarowanej osobie i pokażą, jak ważna jest w naszym życiu.

Eleganckie pudełka na różaniec w formie szkatułek

Przeważnie kupujemy pudełka na różańce z delikatnymi aplikacjami lub w formie eleganckich i stonowanych pudełek. Ciekawą alternatywą są szkatułki na różańce – bogato zdobione pudełka, które postawione na półce będą dodatkową ozdobą pokoju. Szkatułki na różańce tworzone są ze srebra, a także ze szkła ołowiowego, które nadaje szkatułce wyrazistego połysku.

PUDEŁKA NA RÓŻANIEC  Jest 61 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 61 elementów