Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

KUBKI

Informacja

KUBKI

Kubki z nadrukiem – religijne i nie tylko


Przedmioty, których używamy do picia różnych napojów, czy to ciepłych czy to zimnych – używamy je wszyscy, i ci młodsi, i ci starsi, wszyscy potrzebujemy przedmiotów, z których możemy się napić naszej ulubionej kawy, herbaty czy innego napoju – kubki. Trudno sobie wyobrazić picie czegokolwiek bez tego niewielkiego przedmiotu. Kubki nie muszą jednak być zwykłymi przedmiotami, których używamy wyłącznie do picia. Owszem, przede wszystkim do tego. Ale mogą też przedstawiać różne obrazki z życia czy pouczające cytaty – wtedy picie nie jest tylko rutynową czynnością, jest także okazją do refleksji nad sobą i swoimi życiowymi poczynaniami. Tak, to nadruki sprawiają, że kubki żyją własnym życiem. A kubki z nadrukiem religijne przedstawiają najważniejsze wartości ważne dla każdej osoby wierzącej. Kupując odpowiednie kubki z nadrukiem dla osoby nam bliskiej mamy pewność, że nie będzie to zwykły kubek na prezent. Raz, dostanie go od nas, więc pozostanie to w jej sercu. Ale też dwa, kubek z wartościową treścią lub obrazkiem będzie napawał optymizmem i dodawał otuchy każdego dnia, kiedy tylko sięgnie po kubek, aby wziąć łyk jakiegoś dobrego napoju.

Kubek dla osoby wierzącej to kubek pełen Boga


Dając kubek bliskiej osoby, która wierzy w Boga, powinniśmy wybrać kubek z nadrukiem z odpowiednim wydźwiękiem. Nie każda osoba jest taka sama, każda ucieszy się z innego nadruku. Kubki na prezent powinny podobać się przede wszystkim osobie obdarowującej, dlatego też musimy spojrzeć na ten kubek oczami tej właśnie osoby, nie zaś swoimi. Kubki z nadrukiem są przepiękne, ale nie zapominajmy jednak, że kubki służą przede wszystkim do picia, a zatem liczą się przede wszystkim cechy funkcjonalne. A zatem wybierając kubek dla osoby wierzącej, musimy popatrzeć na jego kształt, pojemność, wysokość i szerokość, aby osoba dostająca kubek z nadrukiem mogła go używać każdego dnia i cieszyć się nim. Kubki z nadrukiem religijne potrafią zaskoczyć tym, co mają do zaoferowania – swoim obrazkiem lub tekstem. Element zaskoczenia też jest ważny – tym bardziej osoba będzie uradowana prezentem. Kubek dla osoby wierzącej powinien mieć odpowiednie przesłanie, aby móc zastanowić się nad swoją wiara w Boga, czy na pewno idziemy dobrą drogą do życia wiecznego.

Nie tylko kubki z nadrukiem w naszej ofercie

Mamy dla was do zaoferowania znacznie więcej niż tylko kubki z nadrukiem religijne. Znajdziecie bardzo wiele różnych ciekawych i wartościowych przedmiotów związanych z religią i wiarąKsięgarnia religijna ma dla was książki z przekazem, które warto mieć w swoje biblioteczce. Książki religijne na pewno znajdą uznanie w oczach każdej wierzącej osoby. Znajdziecie również audiobooki religijne do słuchania, kiedy nie ma możliwości sięgnięcia po książkę w formie papierowej. Dla uprzyjemnienia swojego czasu wolnego warto także sięgnąć po filmy religijne – można nie tylko słuchać, ale także oglądać to, co nas interesuje. Znajdziecie również tutaj gadżety religijne, czyli małe pożyteczne przedmioty skłaniające do refleksji swoim wyglądem, obrazami, które przedstawiają, czy też tekstami wypisanymi na tychże gadżetach. Nie zapominamy także o ubraniach dla was, w końcu w coś trzeba się ubrać, i to najlepiej w piękne koszulki religijne przedstawiające niezwykłe obrazki z symbolami religijnymi, albo, jeśli ktoś woli, z przeróżnymi znanymi tekstami mającymi swój właściwy przekaz.

KUBKI Jest 113 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów