Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

ZESZYTY I NOTESY

Informacja

ZESZYTY I NOTESY

Notes czy dziennik sposobami na uwiecznienie swoich myśli

Każdy z nas ma od czasu do czasu potrzebę przemyślenia pewnych rzeczy, czy to z życia osobistego czy zawodowego. Co więcej, niektórzy z nas chcą zachować swoje myśli w jakiś sposób, na przykład w formie pisanej. Notes jest tym, czego potrzeba chcących zatrzymać się i spisać rzeczy znajdujące się w ich głowie. Notes będzie dla was dostępny o każdej porze dnia. Podobną rolę spełniają dzienniki – mamy jakąś sentencję wartą zapisania, więc sięgamy po wspomniany dziennik i coś do pisania. Dzienniki pomagają także w kreatywnym pisaniu – możemy napisać wszystko, co chcemy i w jaki sposób chcemy. Kolejna rzecz, pamiętnik, to też coś podobnego. Jak sama nazwa wskazuje, pamiętnik służy do upamiętnienia naszych wspomnień i przeżyć. Niektóre dzienniki i notesy mają na każdej stronie wersety ze Świętej Księgi, więc będziemy mieli codziennie pod ręką jakiś fragment skłaniający nas do przemyśleń. Ciekawą rzeczą jest kalendarz organizer, który pomoże nam poukładać rzeczy do zrobienia w ciągu dnia, dzięki czemu nie zapomnimy o niczym dla nas ważnym.

Zeszyty – przedmioty potrzebne w każdej szkole

Nie zapominamy oczywiście o tych uczących się w szkołach – mamy dla nich zeszyty w różnych formatach i z różnymi obrazkami religijnymi wraz z cytatami z Biblii. Takie zeszyty to wspaniały pomysł na szerzenie wiary wśród najmłodszych. Wszak zeszyty są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego ucznia. To podstawowa rzecz, którą każdy młody człowiek zabiera ze sobą do szkoły. Z pewnością przydadzą się zeszyty tematyczne, dzięki którym uczeń będzie całkowicie pewny, że sięgnął po zeszyt, który jest przeznaczony do tego właśnie konkretnego przedmiotu szkolnego. Dzięki zeszytom tematycznym nie trzeba się zastanawiać, który zeszyt jest do czego – wystarczy zerknąć i już wszystko wiadomo, a pomylić się nie sposób. Wśród tych zeszytów jest rzecz jasna zeszyt do religii, a na nim tematy związane z religią. Zeszyt do religii więc to nie tylko element wyposażenia plecaka do szkoły, ale także przepiękne obrazki powiązane z Kościołem i wiarą opatrzone fragmentami z Pisma Świętego.

Dystrybucja katolicka to oczywiście wiele więcej

W naszym sklepie znajdziecie produkty dopasowane do gustu i wymagań każdej osoby. Są tu gadżety religijne, które sprawią radość bliskiej nam osobie – ich wybór jest duży. Są to na przykład kubki religijne uprzyjemniające picie napoju. Koszulki religijne sprawią natomiast, że nasz ubiór nabierze kolorytu i niezwykłości. Jeśli chodzi o rozrywkę, mamy w ofercie gry planszowe i gry komputerowe, dzięki którym żaden dzień nie będzie pozbawiony nudy. Nasza księgarnia religijna to wspaniałe książki religijne, które nie tylko uprzyjemniają czas, ale także pełnią funkcję edukacyjną. W przypadku, gdy ktoś woli wersję słuchaną, nie ma problemu, są także świetne audiobooki religijne. Nie można zapomnieć o wielbicielach kina – dla nich mamy niezapomniane filmy religijne będące okazją do oderwania się od codziennych obowiązków. Wszystkie te przedmioty to idealne prezenty na Boże Narodzenie czy inny uroczysty dzień. Więc warto przejrzeć, co ciekawego można tutaj dostać, przemyśleć, a w momencie zdecydowania się, zakupić wybraną rzecz.

ZESZYTY I NOTESY  Jest 133 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 133 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 133 elementów