Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Opaski silikonowe

Informacja

Opaski silikonowe

Opaski silikonowe to świetny pomysł na prezent dla kogoś, ale też dla siebie samego. Kolorowe bransoletki są pięknymi ozdobami, a przy okazji mogą też dawać informację o tych, którzy je noszą. W naszym sklepie znajdziesz opaski silikonowe dla osób wierzących, które chcą całemu światu pokazać, jak bardzo ważny jest Bóg i Jego słowa w ich życiu.

Na opaskach silikonowych o pięknych kolorach, które znajdziesz w tej kategorii, znajdują się zarówno cytaty z Pisma Świętego, a także zdania, które zapisały się w historii naszej religii - na przykład dewiza Ojca Świętego Jana Pawła II “Totus Tuus” , czy też “Crux Sacra Sit Mihi Lux” znane z medaliku świętego Benedykta.

Opaski silikonowe - idealne na co dzień i na pielgrzymki

Opaski silikonowe w tej postaci mogą być bardzo pomocne. Ich permanentna obecność na przegubie może być - wbrew pozorom - pomocna przy podejmowaniu konkretnych, życiowych decyzji. Jeśli spojrzymy na opaskę i zobaczymy na niej pytanie “Co zrobiłby Jezus?”, to wówczas sami zaczynamy się zastanawiać, czy nasz wybór jest dokładnie taki, jakiego życzyłby sobie Pan. Bransoletka silikonowa jest ozdobą, jednak ma również pewien wymiar praktyczny. Wykorzystując opaski silikonowe w jednym kolorze na pielgrzymkach zyskujemy pewność, że zawsze znajdziemy osoby, które są w naszej grupie. Zresztą nosząc je, mamy spore szanse na to, że gdzieś po drodze natkniemy się na osoby, które podzielają nasze wartości - w związku z tym opaska silikonowa może stać się znakomitym pretekstem do rozmowy, poznawania się, a także do wymiany doświadczeń. Opaska silikonowa jest ozdobą bardzo wygodną - nie przeszkadza w codziennych zajęciach, jest odporna na wodę, a także wytrzymała. Bransoletki silikonowe w tej kategorii są dostępne w dwóch rozmiarach. Taka opaska z silikonu będzie znakomitą pamiątką wyprawy - niezależnie czy będzie to wyprawa sensu stricto, np. pielgrzymka, czy też wyprawa w drogę, jaką jest przygotowywanie się do sakramentów.

Opaski na rękę – dodatek do codzienności o ciekawym wyglądzie

Opaska na rękę z nadrukiem to bardzo modny gadżet zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Jest to praktyczny dodatek do codzienności, bowiem może informować o czymś ważnym, a ponadto jest lekki, ponieważ wykonany jest z sylikonu. Wspomniane tworzywo charakteryzuje się także miękkością, co zaś przekłada się na wygodę noszenia niezależnie od m.in. temperatur na dworze. Co jest najbardziej fajnego w tych bransoletkach - ich żywe kolory, a także szeroka paleta barw oraz duża dostępność. Warto również wspomnieć o ich uniwersalności, sylikonowe opaski są unisex, dodatkowo pasują do każdego ubioru, od sportowego po oficjalny strój. Biorąc pod uwagę ich wykonanie, zdecydowanie wyróżniają się trwałością, długowiecznością oraz zachowaniem pierwotnego kształtu przez przynajmniej kilka lat. Sylikon odporny jest na m.in. wilgoć, temperatury oraz zabrudzenia. Do tego wszystkiego opaski na rękę są tanie oraz ładnie wyglądają przy noszeniu kilku naraz, szczególnie w różnych kolorach. Warto też dodać, że łatwo utrzymać je w czystości, bowiem tworzywo wystarczy zmoczyć, aby zaś wyglądało ładnie i schludnie.

Opaski religijne, czyli bransoletka sylikonowa na co dzień i od święta

Wśród wielu kolorowych opasek na rękę, można śmiało wyróżnić bransoletki sylikonowe religijne. Takie religijne opaski są świetnym dodatkiem podczas każdego zwykłego dnia. Posiadają ciekawe, minimalistyczne wzory oraz napisy, a także dwa rozmiary obwodowe – 180 mm oraz 202 mm. Jednym z najbardziej popularnych tekstów na gumowej bransoletce jest: „Broń od złego. Któż jak nie Ty” (Opaska silikonowa dziecięca Broń od złego). Na tym modelu widnieje także Anioł Stróż, a sama religijna opaska polecana jest i dzieciom, i dorosłym czującym się np. niepewnie w nowych miejscach. Kolejnym przykładowym modelem, ale i spotykanym napisem na opaskach jest: „Jezu ufam Tobie”. Takie bransoletki religijne sylikonowe polecane są małym i dużym. Wręcz idealnie nadają się do zabrania ich na pielgrzymkę, misję czy do kościoła. Bardzo ciekawą propozycją jest także bransoletka sylikonowa z różańcem (Opaska Silikonowa Totus Tuus+ 10 różańca). Dziesiątka różańca to minimalnie wystające guziczki, które niewyczuwalne są przy noszeniu. Taka opaska jest gadżetem 2W1, który sprawdza się w każdej sytuacji.

Opaski sylikonowe, a pośród nich takie, które świecą w ciemności

Wiele opasek sylikonowych religijnych poświęconych jest dzieciom, chcąc w ten sposób uchronić je od zła, a także np. dodać im pewności siebie. Wspomniany wzór z Aniołem Stróżem jest jednym wśród kilku, które powstały z myślą o najmłodszych. Bardzo rozchwytywane są opaski, które świecą w ciemnościach, np. Opaska silikonowa świecąca "Pan światłem". Materiał po odpowiednio długim przyłożeniu do światła np. lampki, świeci m.in. na zielony kolor. To gadżet, który warto założyć na rękę dziecku, gdyż dzięki niemu może czuć się bezpieczniej podczas pobudki w nocy czy też powrotu ze szkoły, podczas panującego mroku. Poza tym, kto nie lubi fluorescencyjnych rzeczy? Każdy je uwielbia.

Sprawdź również dostępne u nas różańce, medaliki, srebrne obrazki, czy też ikony, które również znakomicie spełnią się w roli przedmiotów skłaniających do myślenia, modlitwy i kontemplacji.

Z myślą o dzieciach, zobacz także nasze filmy religijne dla małych i dużych, opowiadające o ciekawych historiach i przygodach.

Opaski silikonowe Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów