Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Albumy na zdjęcia

Informacja

Albumy na zdjęcia

Zachowaj wspomnienia wiecznie żywe. Album na zdjęcia z Chrztu jest wyjątkowym zbiorem zdjęć wspaniałej uroczystości Twojego dziecka. 

Pamiątka na całe życie, czyli album na Chrzest jako wspaniały prezent od rodziny

Wyjątkowy album na zdjęcia z Chrztu, zachęca do wspominania jednego z najważniejszych momentów w życiu każdego dziecka. Jest jednym z ciekawych pomysłów na pamiątkę Chrztu. Toteż zdjęcia te można zamieścić w bezpiecznym miejscu, jakim jest album i przeglądać je, kiedy tylko najdzie na to ochota. Albumy na Chrzest posiadają dużą ilość koszulek, w których z łatwością można umieścić wiele fotografii z tego ważnego dnia. Niektóre z propozycji posiadają miejsca bez folii, służą one do zapisania na nich np. pięknych Biblijnych cytatów, bądź słów prosto z serca. Na okładce takiego albumu na Chrzest bardzo często widnieje wzór np. aniołków, bądź cytat związany z Chrztem Świętym. Cała okładka najczęściej jest zachowana w jasnej kolorystyce.

Album na zdjęcia z chrztu – personalizowany, czyli wyjątkowy i indywidualny prezent dla malucha

Wiele albumów na Chrzest można personalizować, w tym grawerować. Czyli poza wpisaniem imienia dziecka na okładce oraz daty przyjęcia Sakramentu, istnieje możliwość wygrawerowania np. Cytatu biblijnego lub słów od osoby obdarowującej. W wielu albumach na Chrzest istnieje możliwość zamieszczenia pierwszego zdjęcia dziecka, już w samej okładce. Jednak co jest ciekawą oraz nowoczesną opcją – to drewniane okładki albumów na zdjęcia z Chrztu. Są naturalne, mocne, ważą trochę więcej niż standardowy album na zdjęcia i wyglądają bardzo interesująco – można je spotkać także w wielu różnych kształtach, np. serca. 

Personalizacja albumu na Chrzest w oryginalny sposób – czyli plakietki grawerowane

Plakietki grawerowane są idealną opcją, która może się przydać przy wyborze albumu nieposiadającego opcji dostosowywania pod własny pomysł. Są to połyskujące naklejki z tekstem w bardzo ładnej, staranie wykonanej tarczy – często w kolorach wcześniej już wspomnianych tj. złoty oraz srebrny, a także w innej kolorystyce np. białej. Można wykorzystać je właśnie do albumów na zdjęcia z Chrztu, dowolnie wewnątrz lub na zewnątrz. Kolejnym miejscem ich przymocowania mogą być osobne karnety na Chrzest, a także inne gadżety religijne, jakie chcemy sprezentować. Istotnym jest, iż grawer wybieramy całkiem osobiście. Do konkretnej ilości znaków dobieramy słowa, które chcemy umieścić. Później pozostaje już dołączyć ją do albumu na Chrzest np. z delikatną i minimalistyczną białą okładką posiadającą piękne aniołki.

Albumy na zdjęcia Jest 70 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 70 elementów