Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

AUDIOBOOKI

Informacja

AUDIOBOOKI

Czym są audiobooki i skąd taki wzrost ich popularności?

W ciągu ostatnich kilku lat można zauważyć coraz większą popularność audiobooków. Aby zrozumieć ich fenomen, należy dowiedzieć się czym dokładnie są audiobooki i jakie są ich największe zalety. W najprostszym tłumaczeniu audiobook to książka w wersji mówionej. Są to nagrania dźwiękowe, które zawierają odczytywaną przez lektora treść książki. Są one w pełni wartościowe i niczym nie różnią się od książek w wersji tradycyjnej, czyli papierowej. Dlatego też cieszą się tak dużym uznaniem i popularnością wśród zapracowanego i zabieganego społeczeństwa, które ma coraz mniej czasu na takie przyjemności, jak czytanie książek czy magazynów. Co prawda tradycjonalistom może początkowo wydawać się dziwne i nienaturalne, że nie trzymają w ręce papierowej wersji książki, a jej treść odczytywana jest przez kogoś innego, jednak z czasem zaczną oni doceniać korzyści płynące ze słuchania audiobooków. Co więcej, ze względu na ogromne zainteresowanie książkami mówionymi, zaczęły powstawać audiobooki religijne, które także zyskują bardzo dużą popularność i są coraz chętniej kupowane.

Audiobooki religijne — chwila refleksji w zabieganym świecie

Dzisiejszy świat pędzi jak szalony. Gdziekolwiek się nie spojrzy, widać tłumy zabieganych, zapracowanych ludzi. Audiobooki są zatem doskonałym rozwiązaniem dla osób, które są bardzo zajęte i nie mają czasu na czytanie tradycyjnych książek. Audiobooki religijne dają możliwość, by chwilowo niejako„wyłączyć się” od otaczającego zgiełku, a przy tym nie wymagają rezygnacji z wykonywanej w danym momencie czynności. Większość osób, które słuchają audiobooków, robi to podczas wykonywania swoich codziennych, rutynowych czynności takich jak prowadzenie samochodu, gotowanie, sprzątanie czy nawet podczas kąpieli. Audiobook religijny to świetne rozwiązanie dla osób wierzących, lecz mających bardzo ograniczony czas na swój rozwój duchowy. Warto też zaznaczyć, że dzięki audiobookom treści o tematyce religijnej trafiają do zdecydowanie szerszego grona odbiorców. Wszystkie osoby, które chciałby po przesłuchaniu audiobook zobaczyć na przykład ekranizację danego dzieła, serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą filmową, dostępną w dziale filmów religijnych, przykładowo zachęcmy zobaczyć film Czyściec.

Audiobooki — rozwiązanie idealne dla osób w każdym wieku

Audiobooki są idealnym rozwiązaniem zarówno dla młodszego pokolenia, jak i dla osób starszych, które bardzo często mają problemy zdrowotne, w tym wady wzroku, które uniemożliwiają im czytanie książek w tradycyjnym wydaniu. Audiobooki religijne są doskonałym rozwiązaniem ich problemów. Pozwalają na rozwój duchowy i pogłębianie wiary bez wytężania wzroku i zbędnego męczenia się. Dlatego też idealnym prezentem dla osoby starszej lub mającej problemy ze wzrokiem jest Biblia mp3, która pozwala na codzienne inspirowanie się wersetami Pisma Świętego. Co więcej, audiobook może być świetną pomocą i dużym ułatwieniem przy codziennej modlitwie. Największymi atutami, które oferują audiobooki są przede wszystkim możliwość słuchania ich w dowolnym czasie i dowolnym miejscu, a także fakt, że są bardzo łatwo dostępne. Co więcej, obecnie praktycznie każda książka posiada swój odpowiednik w postaci audiobooka, dzięki czemu wybór jest szeroki i różnorodny. Oczywiście wszystkich miłośników tradycyjnych książek także bardzo serdecznie zapraszamy do naszego działu książki religijne.

AUDIOBOOKI  Jest 269 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 269 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 269 elementów