Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

O. ADAM SZUSTAK OP

Informacja

O. ADAM SZUSTAK OP

Kim jest ojciec Adam Szustak

Ojciec Adam Szustak to najbardziej popularny i znany polski rekolekcjonista, który sam nazywa siebie wędrownym kaznodzieją. Szustak przez zdecydowaną większość czasu prowadzi rekolekcje i daje kazania na różnego rodzaju wyjazdach, jednak jest również cenionym autorem wielu książek o tematyce religijnej oraz twórcą internetowym. Od kilku lat ojciec Szustak z powodzeniem prowadzi kanał w popularnym serwisie społecznościowym YouTube, na którym porusza tematy wiązane z wiarą, religią i problemami współczesnego człowieka. Wszystkie jego kazania, książki i publikowane filmy charakteryzują się bezpośredniością i prostym, nieskomplikowanym językiem, który trafia zarówno do młodzieży, jak i do osób dorosłych. Szustak nie boi się mówić dosadnie i nie boi się używać mocnych słów, dlatego też jego kazania są uznawane za szczere i prawdziwe. Jak sam twierdzi, jego głównym zadaniem i misją jest szerzenie Słowa Bożego w taki sposób, żeby dotarło ono do jak największej liczby odbiorców, a przede wszystkim tak, aby było ono w pełni jasne i zrozumiałe dla innych.

Na czym polega fenomen ojca Szustaka

Ojciec Adam Szustak jest osobą, która budzi w ludziach różne emocje. Jedni go uwielbiają i z niecierpliwością śledzą jego aktywność, inni z kolei podchodzą do jego działalności nieco sceptycznie. Nikt nie może jednak zaprzeczyć, że Szustak jest obecnie jednym z najbardziej znanych i cenionych rekolekcjonistów w kraju, a także, że jego aktywność i chęć głoszenia Słowa Bożego sprawiła, że duża część społeczeństwa na nowo zaczęła dbać o swoją wiarę i duchowość. Głównym czynnikiem, który sprawia, że ojciec Adam Szustak jest tak bardzo popularny, jest jego bezpośredniość i głośne mówienie o tematach, które nie zawsze są proste i przyjemne, a wręcz przeciwnie- są kontrowersyjne i wzbudzają skrajne emocje. Szustak jest zawsze szczery, zarówno z samym sobą, jak i ze swoimi słuchaczami czy czytelnikami. Jego kazania, filmy czy książki zawsze są bezpośrednie, dosadne i proste do zrozumienia, a jednak wręcz zmuszają ludzi do własnych przemyśleń i refleksji. Fenomen ojca Adama Szustaka polega na tym, że ciągle idzie z duchem czasu, dopasowuje się do potrzeb społeczeństwa i jednocześnie dalej głosi kazania, które są całkowicie zgodne z naukami Kościoła Katolickiego.

Bagaż doświadczeń ojca Szustaka

Adam Szustak przeszedł długą drogę, aby ostatecznie znaleźć się we właściwym miejscu. Jak sam mówi, o tym, że zostanie księdzem, wiedział od najmłodszych lat, potrzebował jednak prawie 20 lat na to, aby podjąć decyzję o wstąpieniu na drogę kapłańską. Przez długi czas musiał spierać się z rodzicami na temat swojej wiary i sam walczył o to, aby żyć w zgodzie z samym sobą. Szustak przyznał, że przez wiele lat w jego życiu gościł mrok i nieczystość, z którymi musiał nieustannie walczyć, co wcale nie było dla niego proste. Życie ojca Adama Szustaka nie było wcale tak przyjemne i proste jak mogłoby się wydawać, jednak to właśnie jego przeżycia, wzloty i upadki, sprawiły, że doskonale rozumie to, co chce nam przekazać Pan Bóg i co najważniejsze, potrafi przekazać Jego słowa w taki sposób, który trafia do ogromnej liczby osób. Szustak nie boi się wykorzystywać swoich, nie zawsze pozytywnych doświadczeń i mówi o nich głośno, pokazując, że zawsze jest wyjście z każdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. Jego słowa inspirują tysiące osób w całej Polsce, a nawet poza granicami naszego kraju do refleksji nad własnym życiem i zachowaniem. Adam Szustak ma dar motywowania ludzi do działania, do pracy nad sobą i ciągłego rozwijania swojej wiary i duchowości.

O. ADAM SZUSTAK OP Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów