Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

GADŻETY RELIGIJNE

Informacja

GADŻETY RELIGIJNE

Przydatne gadżety religijne do domu i pracy

Gadżety religijne podkreślają naszą przynależność do wspólnoty katolickiej. Warto wybrać drobiazg, który będzie również dopasowany do cech naszego charakteru i jednocześnie będzie przydatny w codziennym użytkowaniu. W domu i w pracy sprawdzą się gadżety religijne w postaci kubków, w których każdy napój będzie smakował rewelacyjnie. Szeroki wybór kubków w naszym sklepie umożliwia dostosowanie gadżetu do indywidualnych preferencji, sprawdzą się także jako prezent dla bliskiej osoby. Do kubka warto dobrać także inne gadżety religijne, np. korkowe podkładki, które uchronią stół przed odbarwieniem blatu pod wpływem gorącego napoju. W domu z pewnością przydadzą się notesy na magnes, na których można zapisywać listy zakupów lub krótkie wiadomości dla domowników.

Gadżety religijne, dopełniające każdą stylizację

Dzięki gadżetom religijnym z pewnością wyróżnisz się w tłumie. Sprawdzą się tutaj zwłaszcza koszulki z biblijnymi nadrukami. Wyjątkowy T-shirt można zakładać do codziennych stylizacji, będą także idealnie pasować podczas spotkań religijnych, na przykład podczas corocznych spotkań młodych Lednica 2000. Do koszulki polecamy dobrać pasujące plecaki w formie worków, które pomieszczą niezbędne drobiazgi – klucze, portfel czy notes. Taki plecak, podobnie jak inny gadżet religijny, czyli odblask przydadzą się podczas spacerów po zmroku, zapewniając odpowiedni poziom bezpieczeństwa. 

Gadżety religijne dla moli książkowych

Gadżety religijne szczególnie przydadzą się wielbicielom literatury. Polecamy między innymi magnetyczne zakładki do książki. Ich wygodna forma pozwoli na zaznaczeniu strony w książce bez obaw o wypadnięcie zakładki z książki. Sprawdzą się również gadżety religijne, w których można zapisywać inspirujące fragmenty z książek, na przykład notesy. Wśród innych gadżetów religijnych z pewnością przydadzą się dzienniki, umożliwiające przelewanie na papier swoich przemyśleń.

Najlepsze gadżety religijne do samochodu

Gadżety religijne doskonale sprawdzą się w samochodzie. Do kluczyków warto dołączyć wyjątkowy brelok, posiadający na odwrocie inspirujący cytat z Pisma Świętego. Przydatne będą zwłaszcza te z wizerunkiem świętego Krzysztofa, które jednocześnie zawierają krótką modlitwę dla kierowców. Na drodze można wyróżnić się jednym z gadżetów religijnych, znajdujących się w naszej ofercie, na przykład naklejkami, które można przykleić na karoserii samochodu. Sprawdzą się również zapachowe zawieszki z motywami religijnymi.

Ciekawy pomysł na upominki

Gadżety religijne są idealną propozycją na prezenty z okazji urodzin, imienin oraz ważnych wydarzeń, między innymi chrztu i pierwszej komunii świętej. Niezależnie od okazji przydadzą się gadżety religijne, a dokładnie okolicznościowe kartki, których stylistyka umożliwia postawienie kartki na półce, które przez długi czas będą przypominać o wyjątkowych chwilach. Z okazji imienin warto wręczyć kartę z wizerunkiem patrona, a w przypadku komunii albumy do zdjęcia, w których można umieszczać zdjęcia upamiętniające tak ważne wydarzenie w życiu dziecka.

GADŻETY RELIGIJNE Jest 778 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 778 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 778 elementów