Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Krzyże wiszące

Informacja

Krzyże wiszące

Krzyże wiszące – element opieki nad domostwem

Krzyże wiszące nad wejściem do domu od wielu lat traktowane są jako pewnego rodzaju symbol chroniący dom i jego mieszkańców przed złem. Krzyż powieszony na ścianie podkreśla naszą przynależność do wspólnoty Kościoła. Stanowi także element podnoszący na duchu podczas trudów dnia codziennego i atrybut dający siłę, co dobrze obrazuje fragment Pisma Świętego odnoszący się do zadania, jakie Mojżesz otrzymał od Boga: „Sporządź węża i umieść go na wysokim palu; wtedy każdy ukąszony, jeśli tylko spojrzy na niego, zostanie przy życiu” (Lb 21,4b-9). Krzyże wiszące w pomieszczeniach są atrybutem, do którego kierujemy modlitwy, dziękując za otrzymane łaski.

Krzyże wiszące upamiętniające ważne wydarzenia i rocznice

Krzyże wiszące wręczane są jako upominki z okazji ważnych uroczystości, między innymi chrztu, pierwszej komunii świętej, a także bierzmowania. Taki prezent warto zapakować w eleganckie pudełko z dołączoną tabliczką lub kartką upamiętniającymi ważny dzień w życiu osoby, której wręczamy prezent. Cenione są zwłaszcza te krzyże wiszące, które wykonane są ręcznie. Z pewnością szczególnym uznaniem będą cieszyć się krzyże wiszące w postaci ikon, które zachwycają precyzją wykonania i dbałością o detale. Tak wyjątkowy upominek ucieszy księży, którzy przyjęli święcenia kapłańskie, a także tych, którzy świętują rocznicę kapłaństwa.

Krzyże wiszące drewniane i metalowe

Wybór krzyża wiszącego do domu zależy nie tylko od jego symboliki, ale także od materiału, z jakiego jest wykonany. Większość krzyży wiszących tworzonych jest z drewna z elementami metalu lub w całości wykonanych z metalu. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór krzyży wiszących – od klasycznych krucyfiksów po te wykonane z kolorowych materiałów. Ciekawym materiałem zastosowanym do produkcji naszych krzyży wiszących jest alabaster, stosowany głównie jako surowiec do tworzenia efektownych rzeźb, pucharów czy stiuków.

Krzyże wiszące Jest 88 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 88 elementów