Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Kolorowanki i łamigłówki

Informacja

Kolorowanki i łamigłówki

Poznawanie świata dzięki kolorowankom religijnym dla dzieci

Kolorowanki religijne pozwalają dzieciom na rozwój motoryki małej. Dzieci uczą się właściwego trzymania kredki w ręce i precyzji podczas kolorowania. Kolorowanki przybierają głównie formę zarysów postaci z bajek, zwierząt czy pojazdów, ale są też jednym ze środków, które pozwalają na zapoznanie dziecka z otaczającym światem. Przydatne okażą się kolorowanki z zarysami mapy świata, które mogą być wykorzystywane również, jako element podróży – dziecko zaznacza, które miejsce na mapie odwiedziło wraz z rodzicami.

Kolorowanki religijne dla dzieci w postaci łamigłówek

Nasze kolorowanki religijne dostosowane są do wielu grup wiekowych. Najmłodszym dzieciom polecamy kolorowanki, w których można tworzyć obrazki z wykorzystaniem odcisków palców. Starszym dzieciom polecamy kolorowanki-łamigłówki, które zawierają rebusy, kalambury, rysowanki, quizy i krzyżówki. Kolorowanki religijne w formie łamigłówek rozwijają u dziecka spostrzegawczość i koncentrację, są też niebanalną formą zabawy.

Kolorowanki sposobem na zapoznawanie dziecka z życiorysami świętych

Kolorowanki religijne dla dzieci niosą ze sobą walor edukacyjny. Dzięki kolorowankom możemy stopniowo zapoznawać dziecko ze Słowem Bożym. Szczególnie polecamy kolorowanki biblijne oparte na treściach z Pisma Świętego, które będą wprowadzać dziecko w najważniejsze wydarzenia Starego i Nowego Testamentu. Kolorowanki stwarzają możliwość wspólnego spędzania czasu z dzieckiem. Postacie świętych obecne w kolorowankach (np. św. Stanisława Kostki i św. Ojca Pio) są inspiracją dla dzieci i rodziców, którzy pragną wspólnie nawiązać bliskie relacje z Bogiem.

Kolorowanki dla dorosłych

Kolorowanki przeznaczone dla osób dorosłych w ostatnich latach zyskały ogromną popularność. Kolorowanki dla dorosłych stały się sposobem na odstresowanie i relaks po ciężkim dniu. Kolorowanki dla dorosłych dostępne w naszej ofercie zawierają cytaty z Pisma Świętego, które pozwalają na rozważanie Słowa Bożego towarzyszącego twórczej pracy. Gotową kolorowankę można wyciąć i oprawić w ramkę.

Kolorowanki i łamigłówki Jest 182 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 182 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 182 elementów