Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Modlitewniki - katechizmy

Informacja

Modlitewniki - katechizmy

Modlitewniki-katechizmy, które pozwalają zapoznać dziecko z podstawami religii katolickiej

Modlitewniki-katechizmy, które można zakupić w naszym sklepie internetowym pozwalają w przystępny sposób zapoznawać dziecko z zagadnieniami leżącymi u podstaw religii katolickiej. Na początek przyda się „Elementarz katechizmu”, który wprowadzi dziecko w świat modlitwy, rozważań Słowa Bożego i uczestnictwa w eucharystii. Przydatne okażą się także modlitewniki i katechizmy objaśniające istotę Adwentu, Świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy.Kolorowe książeczki czytane wraz z dzieckiem są okazją do spędzania czasu wspólnie z dzieckiem, poświęconym rozważaniom Słowa Bożego.

Modlitewniki-katechizmy nadające się na prezent dla najmłodszych

Modlitewniki-katechizmy wręczane są dzieciom zwłaszcza podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Zwane są także skarbczykami i posiadają omówienie najważniejszych filarów katolicyzmu, elementów eucharystii oraz zbiór modlitw i pieśni. Dla dziewczynek są to głównie modlitewniki z białą okładką, a dla chłopców z czarną. Posiadają one pozłacane strony, dzięki czemu nadają wyjątkowości takiemu modlitewnikowi i katechizmowi. Możemy wręczać je dzieciom także z okazji chrztu lub urodzin. Polecamy zwłaszcza bogato ilustrowane modlitewniki i katechizmy, które zachęcą dziecko do zgłębiania Słowa Bożego.

Modlitewniki - katechizmy Jest 114 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 114 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 114 elementów