Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Dobre kino

Informacja

Dobre kino

Dobre kino – jak się to wszystko zaczęło?

Początki kina sięgają czasów takich urządzeń, jak np. camera obscura, laterna magica, czyli tak zwana latarnia czarnoksiężnika będąca swoistym praojcem projektorów do slajdów, czy także stroboskopu, zoetropu i innych. Natomiast Thomas Edison, jest uznawany, jako pierwszy, który skonstruował w 1892 roku, aparat do zapisywania ruchomych scen. Idąc dalej w 1895 roku bracia Lumiere skonstruowali podobne urządzenie, które, jako kinematograf rozpowszechnili na początku XX wieku. Dnia 28.12.2895 roku w paryskim Solonie Indyjskim Grand Cafe wyświetlono kinematografem pierwszą publiczną projekcję dwuminutowego filmu. Dzień ten uchodzi oficjalnie za narodziny kina. W ten sposób właśnie rewolucyjnie pokazano niezwykłe, nowe możliwości przestawiania otaczającego nas świata.

Dobre kino - czyli jakie?

W dobie dzisiejszy czasów każdy kinomaniak może nie tylko cieszyć się dobrodziejstwem ruchomych obrazów na salach kinowych, ale także w zaciszu swojego domu. Dostępność filmów, w tym bardzo szeroka gama gatunków filmowych, gwarantuje, że każdy widz znajdzie coś dla siebie. Dobre kino, to naszym zdaniem przede wszystkim wartościowe filmy religijne, które niosę ze sobą konkretne przesłania, które wymuszają refleksje i mogą być także powodem samorozwoju. Dobre kino może także oznaczać luźną rozrywkę, która ma pozwolić się odprężyć, jednak jeśli dodatkowo wnosi w nasze życie cenne wartości, uczy, inspiruje, pomaga rozwiązywać życiowe rozterki, to tym trudniej oderwać od takich filmów wzrok.

Dobre kino Jest 96 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 96 elementów