Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

seria: Ludzie Boga

Informacja

seria: Ludzie Boga

Ludzie Boga – seria wyjątkowych filmów religijnych

Ludzie Boga, to cała seria filmów dotyczących bardzo szeroko religii oraz wiary. Można znaleźć wśród tytułów opowieści, m.in. o prorokach, biblijnych bohaterach, czy przykładowo tłumaczące poszczególne wątki z tej wyjątkowej Księgi. Seria Ludzie Boga to mnogość tytułów, m.in. pojawia się tam film religijny pt. "Tam, gdzie mieszka Bóg", który rozsławiony został na cały świat poprzez osobę Papieża Franciszka, który to wystąpił w tym dziele religijnym. Ta seria filmów przedstawia sylwetki wielu bardzo wyjątkowych osób, takich jak. np. Joanna D'arc, Jan Bosco, Bernadeta z Lourdes, czy Św Matka Teresa. Nawiązuje także do takich biblijnych postaci, jak, np. Mojżesz, Król Salomon, Józef z Nazaretu, Apostoł Piotr, Abraham, czy Dawid Król Izraela. Dzięki "Ludziom Boga" możemy nie tylko poznać bardzo szeroko historię wiary, ale także zapoznać się z sylwetkami osób, które poświęciły swoje życiu Bogu, kierując się wyłącznie zasadami wiary. Są to piękne opowieści, wzruszające, pełne bólu, cierpienia, często skrajnego poświęcenie, także na rzecz innych ludzi, które jednak mają swój bardzo wyraźny i szczytny cel.

Kolekcja Ludzie Boga – dzieła mnożące wiarę

Wierni z całą pewnością docenią serię Ludzie Boga, która w interesujący sposób zapozna ich z dziejami religijnymi. Wyjątkowe historie ludzi, którzy całkowicie zawierzyli Bogu sprawią, że wiara, którą już mamy w sercu jeszcze bardziej wzrośnie. W połączeniu z treścią zawartą w książkach religijnych, dzięki kolekcji Ludzie Boga uda nam się jeszcze bardziej zapoznać się z sylwetkami świętych i błogosławionych. Ludzie Boga to zbiór niezwykle interesujących filmów poświęconych zarówno historycznym, jak i współczesnym postaciom, które pełniły posługę Stwórcy. Osoby znane z Pisma Świętego takie jak apostołowie zostały sportretowane w dziełach kinematografii w taki sposób, że z łatwością da się czerpać z owych postaci solidny przykład życia w zgodzie z wiarą chrześcijańską. Seria Ludzie Boga umocni w każdym wiarę i miłość, jaką darzy Boga.

Ludzie Boga – obrazy filmowe doskonałym pomysłem na prezent

W życiu chrześcijanina jest wiele okazji, z powodu których otrzymuje on prezenty, także te nawiązujące do wiary. Doskonałym pomysłem na pamiątkę chrztu świętego może okazać się właśnie film przedstawiające postacie patronów imion, jakie nosi dziecko. Tak samo dzieje się w przypadku pamiątki bierzmowania.Seria Ludzie Boga to obraz najważniejszych w naszej wierze świętych, którzy już na zawsze zapisali się w pamięci chrześcijan na całym świecie. Każdy z nich został przedstawiony w jak najbardziej rzetelny sposób, tak, aby w pełni oddać jedność z Bogiem, która łączyła wszystkich bohaterów filmów. Portrety świętych przedstawione w serii Ludzie Boga mogą stać się prawdziwą lekcją pokazującą, że warto ufać Bogu. Przeglądając przed uroczystością religijną ofertę sklepu z dewocjonaliami warto spojrzeć również na spis dzieł z kolekcji Ludzie Boga, które mogą posłużyć za udany podarunek.

seria: Ludzie Boga Jest 81 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 81 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 81 elementów