Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

O ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH

Informacja

Katalog

Autor
Wydawnictwo
O ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH

Polecamy książki o świętych, które przybliżą Ci ich żywoty

W naszym asortymencie znajdziesz wiele niezwykle interesujących książek o świętych, które polecamy. Jeżeli interesują Cię dzieje patrona lub innej osoby o wielkiej wierze - z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasze książki o świętych to propozycja dla każdego, kto szuka inspiracji do życia zgodnie z wolą Bożą. Święta Rita, Józef i Paweł to tylko niektórzy z bohaterów fascynujących publikacji, jakie oferujemy. Poznaj dogłębnie ich historie i zasługi dla całego Kościoła.

Książki o świętych i błogosławionych, które warto przeczyta

Wśród dostępnych na stronie opowieści znajdziesz książki o świętych i błogosławionych. Są to osoby które zdecydowanie zasługują na wyraz szacunku w postaci biografii i modlitwy o wstawiennictwo. Te istotne osobistości to doskonały wzór do naśladowania. Tak jest na przykład w przypadku Prymasa Tysiąclecia, błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego, którego biografię polecamy. Z pewnością wiele szczegółów z życiorysów zawartych w publikacjach zapadnie ci w pamięć.

Książki o świętych zawierają cenne lekcje

Nie ulega wątpliwościom, że dostępne w naszej ofercie książki o świętych mogą stać się źródłem cennych lekcji, które zapamiętasz już na zawsze. Dlatego zachęcamy do ich poznania. Polecamy m.in. książkę “Święta Weronika Giuliani. Pisma Maryja”, o kobiecie wielkiej wiary,którą łączyła szczególna więź z Matką Bożą. Postacie takie jak święta Weronika Giuliani pozostawiły po sobie świadectwa więzi z Bogiem, które przybliżają właśnie książki o świętych - biografie, wspomnienia.

Książki o świętych mówiące o cudach

Proponujemy także książki o świętych, w których wymienione zostały cuda dokonane za ich wstawiennictwem. Dzięki lekturze świadectwa, Twoja wiara i emocjonalny związek z patronem jeszcze bardziej wzrośnie. Polecamy książki o świętych takie jak “Cuda świętego Józefa”. Autorka - Małgorzata Pabis zebrała liczne opisy ocaleń, uzdrowień i łask otrzymanych za wstawiennictwem opiekuna Świętej Rodziny.

Publikacje o świętych, jako prezent na ważną okazję

Imieniny, czyli wspomnienie patrona to doskonała okazja do sprawienia komuś w darze książek o świętych - tych, którzy są opiekunami danej osoby. Imię nadane na chrzcie i bierzmowaniu to coś, co łączy człowieka z jego świętym patronem. Zdecydowanie warto pielęgnować tę więź i zaskoczyć bliską osobę biografią ważnej osobistości z dziejów religijnych. Polecamy książki o świętych, które przybliżą ich życiorysy, dokonania, cuda otrzymane za wstawiennictwem. Sprawdź naszą ofertę i znajdź lekturę odpowiednią dla krewnego lub przyjaciela.

Historie, które zostają w pamięci i sercu

Historie świętych to opowieści, które na stałe goszczą w sercu i pamięci osób, które je zgłębiły. To także doskonałe źródło motywacji do nieustannego pielęgnowania więzi z Bogiem i wdzięczności wobec Niego. Proponujemy książki o świętych, których zasługi po dziś dzień fascynują wiernych. Zapoznaj się z dostępną literaturą, która zmotywuje Cię do ciągłego pielęgnowania relacji ze Stwórcą.

O ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH Jest 182 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 182 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 182 elementów