Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

BIBLIA RODZINNA

Informacja

BIBLIA RODZINNA

Biblia Rodzinna – niezbędnik w każdym domu

W każdym domu, w którym zamieszkują osoby wierzące i religijne powinna znajdować się Biblia Rodzinna, która będzie służyła wszystkim mieszkańcom. Biblia Rodzinna to zbiór pism Starego i Nowego Testamentu, który wydany jest w jednej książce. Dzięki temu Biblia jest wygodna i pozwala na komfortowe korzystanie z niej. Dodatkowo Biblia Rodzinna z Błogosławieństwem wzmacnia naszą więź z Bogiem i pozwala na bardziej świadome odbieranie Słowa Bożego. Doskonałą propozycją, która świetnie sprawdzi się w roli Biblii Rodzinnej, jest Biblia Tysiąclecia - najbardziej popularne w Polsce wydanie Pisma Świętego. Dzięki bogatym komentarzom i przypisom pozwala ona na prawidłowe odczytywanie i interpretowanie Słowa Bożego, na czym korzysta cała rodzina czytująca Biblię- lektura jest prostsza i łatwiej przyswajalna.

Doskonały pomysł na prezent - Biblia Rodzinna

Biblia Rodzinna to świetny pomysł na prezent dla wszystkich osób wierzących i żyjących zgodnie ze Słowem Bożym. Dzięki temu, że Pismo Święte można dostać w wielu wariantach, z pewnością każdy odnajdzie coś, co sprosta jego wymaganiom i oczekiwaniom wobec tak ważnej Księgi. Biblia Rodzinna może sprawdzić się także idealnie jako pomysł na podarunek z okazji ważnych uroczystości, przykładowo jako prezent na Chrzestprezent na Komunię Świętą, czy Bierzmowanie oraz Ślub. Spersonalizowana Biblia na Komunię z grawerem będzie oryginalnym i niezapomnianym podarunkiem, który będzie stale przypominał o tak istotnym, religijnym wydarzeniu. Biblia Rodzinna gwarantuje wieloletnią możliwość wspominania tak ważnych życiowych wydarzeń. Wiele Pism Świętych, które można wykorzystać jako podarunek dla bliskiej nam rodziny, posiada w swojej ofercie wydawnictwo Edycja Św. Pawła.

BIBLIA RODZINNA Jest 40 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów