Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

ILUSTROWANE

Informacja

ILUSTROWANE

Ilustrowane Pismo Święte zainteresuje każdego

Biblia jest dla chrześcijan źródłem Prawd Wiary, na podstawie których uczą się o tym, co zrobił dla nich Stwórca. Z jej treścią zapoznają się od najmłodszych lat, dlatego w każdym katolickim domu można dostrzec ilustrowane Pismo Święte, którego treść przedstawia się dzieciom. Maluchy niejednokrotnie czują fascynację tekstem Księgi, szczególnie, gdy opatrzony zostaje rysunkami pomagającymi wyobrazić sobie ów wydarzenia. Dzieje Narodu Wybranego, oraz samego Jezusa Chrystusa stanowią szczególną dla wiernych lekturę, co sprawia, że tak ochoczo nabywają Biblię dedykowaną najmłodszym i nie tylko. Pismo Święte ilustrowane to doskonały pomysł na prezent z okazji chrztu lub Pierwszej Komunii Świętej – takie wydanie będzie źródłem wartości religijnych, ale i wspaniałą pamiątką na całe życie. Jedną z możliwości stanowi Biblia opatrzona ilustracjami ze zbiorów Muzeum Watykańskiego, zawierająca tekst Starego i Nowego Testamentu. Tak wyjątkowy upominek stanie się cenną częścią rodzinnej biblioteczki.

Najpiękniejsze wydania ilustrowanego Pisma Świętego zachęcą do zgłębiania treści

Jak wiadomo, katolicy od najmłodszych lat zapoznają się ze Słowem Bożym – zarówno w domu, jak i w kościele. Ilustrowane Pismo Święte wzmacnia zainteresowanie czytających, pozytywnie wpływając przy tym na ich wyobraźnię. Elegancko oprawiona Biblia będzie czymś więcej, niż tylko ozdobą półki – stanie się źródłem najcenniejszych wartości. Złocone wydanie Pisma Świętego, w którego wnętrzu znajdziemy intrygujące ilustracje ma szansę okazać się ulubioną lekturą całej rodziny. Fakt, że polski Kościół Katolicki przyjął ten przekład za obowiązujący w liturgii sprawia, że można traktować go za rzetelne źródło norm i dziejów religijnych.

W naszym sklepie z dewocjonaliami znajdziesz między innymi:

Bibila Tysiąclecia

Biblia Rodzinna

Biblia Pierwszego Kościoła

ILUSTROWANE Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów