Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Albumy pamiątkowe

Informacja

Albumy pamiątkowe

Albumy pamiątkowe na chrzest – zbiór zdjęć upamiętniających ten piękny dzień

Dzień chrztu świętego to jeden z piękniejszych dni w życiu małego chrześcijanina. Album na zdjęcia z chrztu uwieczniające to wydarzenie to wspaniała pamiątka dla całej rodziny. Rosnąc dziecko będzie mogło zaznajomić się z tradycją katolicką udokumentowaną na fotografiach. Albumy na chrzest mogą zostać nabyte przez rodziców malucha lub też pozostałych członków rodziny towarzyszących mu w tej niezwykłej chwili. Pamiątki chrztu pomogą w przyszłości wytłumaczyć dziecku czym jest przynależność do wspólnoty religijnej. Doskonałym przykładem upamiętnienia sakramentu jest umieszczenie fotografii w albumie „Dzień mojego chrztu - Pamiątka chrztu świętego”, który poza miejscem na zdjęcia posiada również zbiór cytatów powiązanych z tym istotnym w życiu katolika momentem, kiedy rozpoczyna życie w zgodzie z Bogiem. Albumy foto na chrzest to doskonały pomysł na upominek, który już od najmłodszych lat pokaże dziecku jak ważny był to dzień. Dodatkowo, w albumach na zdjęcia z chrztu znajdziemy miejsce na wpisanie podstawowych informacji, takich jak data wydarzenia i imiona rodziców chrzestnych, czy też najpiękniejsze słowa poświęcone wierze chrześcijańskiej. Przeglądając album z dorastającym dzieckiem możemy w łatwy sposób uczyć go dlaczego ów sakrament jest tak istotny dla katolika.

Album na zdjęcia z chrztu, jako efektowny podarunek dla dziecka

Zostając rodzicem chrzestnym stajemy przed wyborem, co sprawić nowo ochrzczonemu dziecku na prezent. Szukając inspiracji niejednokrotnie przeglądamy oferty sklepów z dewocjonaliami. Doskonałym pomysłem na rozwiązanie tego problemu okazuje się album pamiątkowy na chrzest, który pomoże w uwiecznieniu tej niezwykłej chwili. Dobrą propozycją jako prezent jest bez wątpienia album „Pamiątka chrztu św. od matki chrzestnej” , którego dodatkową zaletą jest ręczne wykonanie. W dwunastu stronach owego albumu na chrzest rodzice dziecka mogą umieścić niepowtarzalne fotografie przedstawiające małego chrześcijanina i to jak zostaje przyjęty do wspólnoty religijnej. Pamiątki takie jak wspomniane albumy foto na chrzest zostaną zachowane już na zawsze, dzięki czemu na każdym etapie życia będą mogły przypominać rosnącemu maluchowi o tym, że w tej ważnej dla niego chwili towarzyszyli mu wszyscy najbliżsi. Album na zdjęcia z chrztu to wzruszający dodatek do zbiorów rodzinnych fotografii.

Jak wybrać odpowiedni album na chrzest?

Kupując upominki na chrzest chcemy, aby były one jak najlepiej dobrane do potrzeb rodziny. Także album na chrzest jest rozpatrywany pod różnymi wymogami. Pragniemy, aby możliwie jak najbardziej spodobał się rodzicom i dziecku, ale również, aby był praktyczny i pomieścił wszystkie wykonane w tym dniu fotografii. Każdy z tych niezbędnych warunków spełnia album „Pamiątka chrztu świętego” , w którym zawarto nie tylko miejsce na zdjęcia, ale także na najważniejsze informacje, czy życzenia. Taki album pamiątkowy na chrzest to doskonały upominek, po który już zawsze z uśmiechem na twarzy będzie sięgać zarówno dziecko, jak i jego rodzice. Co więcej, album na zdjęcia z chrztu z pewnością z dumą będzie prezentowany również pozostałym krewnym. Dzięki zachowaniu wszystkich pamiątek w jednym miejscu, z łatwością uda się je odnaleźć w dowolnym momencie, co sprawia, że album na chrzest to niezwykle praktyczny pomysł na podarunek.Do wyboru mamy albumy dedykowane zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom, dzięki czemu jeszcze bardziej możemy dopasować prezent do dziecka.Albumy na zdjęcia z chrztu to jedna z piękniejszych pamiątek, jakie można sprawić małemu dziecku w tym wyjątkowym dla niego dniu.

Sprawdź również: dewocjonalia na Chrzest, odcisk bobasa, Pismo Święte na Chrzest

Albumy pamiątkowe Jest 46 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów