Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Dewocjonalia

Informacja

Dewocjonalia

Jakie dewocjonalia na chrzest najlepiej upamiętnią tę chwilę?

Przygotowując się do chrztu dziecka, skupiamy się na najistotniejszych przyborach i akcesoriach. Wśród dewocjonaliów potrzebnychna chrzest takich jak biała szatka, czy świeca znajdziemy również te, które mogą spełniać rolę niezastąpionej pamiątki. Kompletując wszelkie dewocjonalia warto zadbać i o te, które będą przypominać dziecku o jego przynależności do Kościoła Katolickiego. W tej roli doskonale sprawdzi się srebrny różaniec „Pamiątka od babci” wykonany z najwyższą dbałością. Po latach, kiedy dziecko zacznie zgłębiać modlitwy odmawiane za pomocą paciorków, ze wzruszeniem będzie patrzeć na dedykowany mu grawer. Równie pięknymi dewocjonaliami na chrzest są niezwykle urokliwe kolorowe ikony. Obrazek tego typu stanie się doskonałym uzupełnieniem wystroju pokoiku malucha. Ręcznie wykonana ikona „Anioł Stróż, uczący się” będzie stanowić przykuwającą wzrok pamiątkę tak ważnego wydarzenia jak chrzest święty.Dodatkowym atutem dzieła jest fakt, że jest ono dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu w pełni możemy dostosować je do wystroju pomieszczenia, w którym zagości. Co więcej, na odwrocie można również dodać grawer, który wspaniale spersonalizuje prezent. Pięknie wykonane pamiątkowe dewocjonalia na chrzest z pewnością zafascynują niejednego malucha, rozwijając w nim jednocześnie ciekawość odnośnie do przekazywanych przez rodziców dziejów religijnych.

Dewocjonalia do chrztu stanowią niezwykłą pamiątkę wydarzenia

Dewocjonalia do chrztu zachowane przez rodziców już zawsze będą pełnić funkcję cennej pamiątki tego istotnego dla każdego katolika momentu. W dniu, w którym jednoczy się z Bogiem poprzez oczyszczenie z grzechu pierwotnego towarzyszą mu bliscy, obdarowujący malucha specjalnie dobranymi pamiątkami chrztu. Wśród dewocjonaliów potrzebnych na chrzest nie może zabraknąć upominków, jakie ofiarujemy dziecku w tym niezwykłym momencie jego religijnego życia. Jednym z ciekawszych pomysłów na prezent dla nowo ochrzczonego chrześcijanina jest pamiątka chrztu OWAL wykonana z deski. Ta nowoczesna i piękna ozdoba, z pewnością trafi w gust niejednej małej dziewczynki . Jeżeli jednak poszukujemy czegoś dla chłopca, warto zwrócić uwagę na wykonaną na desce olchowej ikonę „Anioł Stróż chłopiec na chmurach”. Kolorowe ręcznie wykonane dzieło zaciekawi każdego malucha. Rozglądając się za dewocjonaliami na chrzest z łatwością możemy doszukać się idealnych pomysłów na prezent.

Spersonalizowane dewocjonalia na chrzest, jako doskonały pomysł na prezent

Doskonałym sposobem na spersonalizowanie podarowanych dziecku dewocjonaliów na chrzest jest wykonanie grawerunku z dedykacją. Wybierając najbardziej odpowiadającą nam pamiątkę mamy możliwość wygrawerowania z tyłu imienia dziecka wraz z krótką sentencją, którą pragniemy mu przekazać. Tak dostosowane dewocjonalia do chrztu z pewnością stanowić będą niezastąpioną pamiątkę przez całe życie nowo ochrzczonego. Również w dorosłym życiu obdarowana osoba będzie z czułością w sercu spoglądać na otrzymany przez bliskich obrazek. Zarówno rodzice chrzestni, dziadkowie, jak i pozostali goście mogą zdecydować się na personalizację podarunku, który już zawsze będzie przypominał o nich dziecku. Obok tradycyjnych dewocjonaliów potrzebnych na chrzest tak niepozorny drobiazg jak ikona przedstawiająca Anioła Stróża może stać się najpiękniejszym upominkiem pochodzącym z wyjątkowego dnia przyjęcia pierwszego sakramentu. Wybierając dewocjonalia na chrzest warto rozważyć grawerunek, który dodatkowo upamiętni tę niezwykłą chwilę.

Zobacz także: Biblię na chrzest, odcisk bobasa, pamiatki chrztu z grawerem

Dewocjonalia Jest 59 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów