Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Odcisk bobasa

Informacja

Odcisk bobasa

Odcisk bobasa – pamiątka, która wzruszy rodziców

Odcisk bobasa to popularny od lat sposób na udokumentowanie rozwoju dziecka. Wykonany za pomocą tuszu, bądź w glince ma szansę stać się również ozdobą pokoju malucha o zabarwieniu sentymentalnym. Wraz z dojrzewaniem potomka, rodzice mogą porównywać jego dłonie i stopy do odcisku bobasa w ramce, co będzie przy okazji stanowiło rozwijającą dla dziecka zabawę. Odcisk bobasa możemy umieścić w kolorowej ramce, co jeszcze bardziej podkreśli niewinne usposobienie malucha i doskonale wpasuje się w wystrój jego pokoju. Do wykonania odcisku sprawdzi się podwójna ramka z białą glinką, w której oprócz odbicia dłoni lub stópki dziecka możemy umieścić również jego zdjęcie. Dużym atutem takiego zestawu jest fakt, że glinka nie wymaga wypalania – schnie samodzielnie na powietrzu. Możemy zdecydować się również na komplet zawierający tusz – w tym przypadku mamy do wyboru ramkę w kolorze różowym, bądź niebieskim. Pozostawienie odcisku bobasa to nie tylko chwila tworzenia niezastąpionej pamiątki, to także moment wspaniałej zabawy dla dziecka i jego rodziców, co więcej, zestawy są tak skonstruowane, że nawet najmniejsze dzieci są w stanie zostawić odbicie swojej maleńkiej dłoni.

Zestaw do stworzenia odcisku bobasa, jako pozostałość po ważnych wydarzeniach

Szukając odpowiednich prezentów dla dziecka, które będą stanowiły pamiątki chrztu lub pierwszych urodzin oprócz Pisma Świętego możemy zdecydować się również na zestaw do stworzenia odcisku bobasa, który później, wraz ze zdjęciem malucha rodzice postawią w zaszczytnym miejscu w mieszkaniu.Ciekawe rozwiązanie stanowi także Album Pierwszego Roku, w którym można umieszczać zdjęcia i wpisy upamiętniające pierwsze miesiące życia dziecka. Wewnątrz albumu znajduje się między innymi miejsce na ścięte pukle malucha lub opaskę ze szpitala. Tego typu podarunki stanowić będą niezapomnianą pamiątkę, zarówno dla rodziców, jak i dorastającego dziecka. Zawierająca odcisk bobasa ramka może sama w sobie stać się ozdobą dowolnego pomieszczenia w mieszkaniu rodziny. Rodzice z czułością będą spoglądać na zachowany przez całe życie odcisk bobasa, wspominając najpiękniejsze chwile z życia dziecka. Dodatkową zaletą zestawu z pewnością stanie się fotografia przedstawiająca dowolne istotne wydarzenie, takie jak postawienie pierwszych samodzielnych kroków. Tego typu pamiątka zdobędzie serca całej rodziny.

Odcisk bobasa w ramce – coś więcej niż tylko ozdoba

Choć odcisk bobasa umieszczony w ozdobnej ramce bez wątpienia stanowić będzie nietuzinkową ozdobę, emocje, jakie będzie budzić w bliskich dziecka gwarantują coś więcej, niż tylko wrażenia estetyczne. To niesamowita pamiątka, która dokumentuje to, jak rośnie dziecko. Odcisk bobasa w ramce już zawsze będzie wywoływał uśmiech na ustach jego krewnych. Jeżeli rozglądamy się za idealnymi pamiątkami warto zwrócić uwagę nie tylko na najniezbędniejsze przybory. Okazuje się, że wśród dewocjonaliów odnajdziemy także spory wybór doskonale przemyślanych zestawów do stworzenia odcisku bobasa. Jedną z bardziej oryginalnych propozycji jest komplet do zrobienia odcisku bobasa 3D, który z pewnością będzie intrygował niejedną osobę. Ta ciekawa wariacja na temat klasycznego odbicia rączek lub nóżek dziecka daje rodzicom możliwość na jeszcze większe wyróżnienie i tak wyjątkowej pamiątki. Przygotowanie odcisku bobasa o dowolnej formie jest proste, do tego może stanowić formę zabawy z maluchem. To dodatkowy atut tego typu zestawów, które mogą stać się ulubioną pamiątką dla całej rodziny.

Posiadamy w swojej ofercie również dewocjonalia na chrzest

Odcisk bobasa Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów