Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Albumy na zdjęcia

Informacja

Albumy na zdjęcia

Albumy na zdjęcia komunijne

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważny dzień w życiu każdego, szczególnie młodego, człowieka. Często nawet po latach wracamy do niego pamięcią. Dobrze jest wtedy móc usiąść i otworzyć albumy na zdjęcia komunijne. Dzięki nim wspomnienia zawsze będą żywe. Album komunijny na zdjęcia to nie tylko bardzo ważna, ale również piękna pamiątka Pierwszej Komunii. Albumy książkowe to znakomity dodatek do prezentu, na który będzie się składało Pismo Święte, lub religijne książki dla dzieci. Właśnie dlatego przygotowaliśmy ofertę albumów na fotograficzne pamiątki komunijne, w której każdy znajdzie coś dla siebie.
W naszym sklepie znajdziesz albumy na zdjęcia komunijne o różnych rozmiarach. Dzięki temu, żadna fotografia nie pozostanie bez oprawy. Jeśli posiadasz fotografie zarówno w większych, jak i mniejszych formatach, możesz się zdecydować na album komunijny na zdjęcia wklejane o większym rozmiarze. Zdjęcia możesz wówczas nakleić na karty albumu na pomocą dwustronnej taśmy.

Album komunijny na zdjęcia ze skóry, srebra lub aluminuim 

Dostępne u nas albumy na fotografie z Pierwszej Komunii zostały wykonane z wysokojakościowych materiałów. Za ich sprawą, upływ czasu tym albumom nie jest straszny. Przykładem są albumy komunijne na zdjęcia, które zostały wykonane z aluminium, srebra, lub ze skóry, co sprawia, że zachowują swój idealny wygląd przez długie lata. Nie tylko z upływającym czasem, ale także z częstym otwieraniem doskonale poradzą sobie albumy fotograficzne komunijne zszywane. W naszych albumach na zdjęcia komunijne stosujemy również pergaminowe przekładki, które zabezpieczają zdjęcia przed zniszczeniem. Serdecznie zapraszamy, by wybrać idealne upominki na komunię oraz życzymy udanego celebrowania tego wyjątkowego dnia.

Albumy na zdjęcia Jest 38 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 38 elementów