Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Albumy pamiątkowe

Informacja

Albumy pamiątkowe

Pamiątkowe albumy komunijne

W naszym sklepie znajdziesz albumy komunijne będące doskonałym sposobem na upamiętnienie dnia Pierwszej Komunii Świętej. To także świetny dodatek do prezentu, szczególnie, gdy ten ostatni nie jest ściśle związany z tym istotnym dniem.
Dostępne w tej kategorii albumy komunijne nie są tym samym, co albumy komunijne na zdjęcia, do przejrzenia których oczywiście zapraszamy. Pamiątkowy album z okazji Pierwszej Komunii Świętej to bardzo często zbiór uniwersalnych przekazów, które mogą pomóc młodemu człowiekowi w stawianiu pierwszych samodzielnych kroków na drodze do zbawienia. W niektórych albumach komunijnych znajdziesz opowieści ze Starego i Nowego Testamentu, napisane w sposób przystępny dla dzieci. Twojej uwadze polecamy także komunijne albumy pamiątkowe, w których znajdują się teksty modlitw, a także sceny z życia Chrystusa.

Album komunijny z dedykacją

Albumy komunijne, które znajdziesz poniżej, zostały starannie wykonane (część z nich ręcznie), żeby przez długie lata cieszyć oczy nie tylko jakością treści, ale również materiałów i wytrzymałością. Co więcej, część z nich to albumy. w których znajduje się miejsce przeznaczone na dedykację ofiarodawcy do dowolnego zagospodarowania. Dedykacja sprawia, że album komunijny staje się upominkiem niezwykle zindywidualizowanym i bardzo osobistym. Razem z ramką na zdjęcia z Pierwszej Komunii i Biblią dla młodych, to doskonały upominek komunijny.

Albumy pamiątkowe Jest 91 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 91 elementów