Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Biblie dla dzieci

Informacja

Biblie dla dzieci

Biblie dla dzieci – uczą i rozwijają

Biblia jest świętą księgą chrześcijan, w której ludzie poznają dzieje naszego zbawienia, odnajdują słowo pocieszenia i pokrzepienia. Biblia dla dzieci ma na celu przygotowanie dziecka do dojrzałego obcowania i czerpania z mądrości Słowa Bożego. Jest to święta księga chrześcijan, która opisuje ich historię od samego początku i opowiada o wielkiej miłości Boga do ludzi i do świata, który stworzył. Biblia dla dzieci prezentuje opowieści ze Starego i Nowego Testamentu wypełnione głębią i mocą słowa Bożego, opracowane w taki sposób, by dziecko mogło z nich czerpać to, co najciekawsze. W bibliach dla dzieci wszystkie wydarzenia opisane są specjalnie z myślą o maluchach, współczesnym i prostym językiem, zrozumiałym dla młodego pokolenia, ale w sposób odpowiedzialny, kształtując wrażliwość, moralność, religijność oraz wiarę najmłodszych według najwyższych standardów i najlepszych wzorców. Ich niepowtarzalnym atutem jest także to, że opatrzone są w kolorowe ilustracje uruchamiające wyobraźnię, sprawiające, że ich lektura staje się niesamowitą przygodą.

Biblia dla najmłodszych – ilustrowana Księga o wielkim znaczeniu

Niezwykła przygoda z Panem Bogiem rozpoczyna się wtedy, gdy dziecko bierze do ręki Biblię. Malutkie dzieci także mogą zrozumieć wielkie prawdy, tylko ważne jest, by dotrzeć do nich prostymi słowami. Biblie dla najmłodszych opatrzone w bajeczne i kolorowe obrazki sprawiają, że dzieci w prosty sposób mogą zrozumieć wielkie nauki dotyczące Boga. Oferowane przez nas biblie dla dzieci w obrazkach są doskonałym wstępem do rozmów z kilkuletnimi odbiorcami o wierze i mogą stanowić doskonały prezent z okazji Komunii Świętej, czy Chrztu.

Prezent na Komunię dla chłopca i dziewczynki

Szukasz prezentu z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Dostępne w ofercie biblie dla dzieci to doskonały pomysł na pięknie ilustrowany prezent dla dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej, który przysłuży się pogłębianiu dziecięcej wiary, rozraduje serca młodych chrześcijan i pomoże rodzicom, dziadkom, chrzestnym i bliskim kształtować moralność
i religijność. W naszej ofercie można znaleźć biblie w grubej i miękkiej okładce, dopasowane pod względem kolorystycznym dla chłopców i dziewczynek, ale absolutny hit stanowi biblia na komunię z grawerem, umożliwiająca przygotowanie indywidualnych życzeń, które uczynią prezent jeszcze bardziej niepowtarzalnym.

Biblie dla dzieci Jest 108 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 108 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 108 elementów