Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Filmy

Informacja

Filmy

Legalne oglądanie razem z rodziną, czyli filmy na Komunię Świętą

Jako prezent na Komunię polecamy przyjazne wszystkim filmy komunijne DVD bogate w morały, jednocześnie poświęcone tematyce rodzinnej oraz odpowiednie dla wieku od 7 lat wzwyż. Pierwsza Eucharystia, czyli Drugi Sakrament jest wyjątkowym czasem na drodze małego chrześcijanina, który powinniśmy celebrować wśród najbliższych nam osób. Ten czas możemy spędzić m.in. oglądając jeden lub kilka pozycji filmowych, które uczą, motywują oraz inspirują, a ponadto związane są z pięknym przedstawieniem religii chrześcijańskiej.

Pamiętajmy, że wybierając film DVD na Komunię Świętą, wspieramy legalne oglądanie bez reklam, dostępne dla nas bez ograniczeń. Nośnik nadaje się do odtworzenia m.in. na telewizorze i komputerze.

Przewodnik po najbardziej lubianych tytułach, czyli filmy na Pierwszą Komunię Świętą

Filmy podarowywane z okazji tego pięknego Sakramentu, jakim jest przyjęcie pierwszej hostii, to piękne podsumowanie dotychczasowej drogi, po jakiej stąpa mały chrześcijanin, a także otworzenie nowych możliwości, w tym nauk przed dzieckiem. Na szczególną uwagę zasługuje film “Pierwsza Komunia św. bez tajemnic” skierowany zarówno do najmłodszych, jak i rodziny. Uczy, bawi, a także odpowiada na wiele pytań.

Interesującą pozycją jest także film “X Przykazań”, który występuje w zestawie z książką - jak i wiele produktów, które warto rozważyć. Wspomniany film komunijny tłumaczy oraz pokazuje w przyjazny dla dziecka sposób, jak być dobrym chrześcijaninem oraz jednocześnie serdecznym człowiekiem.

Kolejnym, lubianym filmem na Komunię św., są “Opowieści Biblijne ze Starego Testamentu” będące pięknym podsumowaniem życia Jezusa od jego początków, z nawiązaniem również do historii jego rodziców i osób ważnych dla religii chrześcijańskiej.

Dla dzieci pierwszokomunijnych polecamy również:

Różańce komunijne

Medaliki na komunię

Krówki komunijne

Albumy na zdjęcia komunijne

Komunijne obrazki srebrne

Filmy Jest 29 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów