Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Gry na Komunię

Informacja

Gry na Komunię

Gry na Pierwszą Komunię

Pierwsza Komunia to niezwykle podniosłe wydarzenie. Nie można jednak zapominać, że po raz pierwszy do Eucharystii przystępują dzieci. W związku z tym dobrze jest, kiedy otrzymają one różańce, srebrne obrazki, czy też medaliki. Jednak nie należy zapominać również o tym, by miały one możliwość spędzać swój czas na rozwijającej zabawie, która jest dodatkowo połączona z wyznaniem.

W naszym sklepie znajdziesz wiele gier religijnych na Pierwszą Komunię. Cała oferta obejmuje zarówno gry towarzyskie, planszowe, jak i gry komputerowe. Niezależnie od tego, jakie zabawy lubi dziecko, znajdziesz coś dla niego. Dostępne u nas gry towarzyskie, jak kalambury, czy też znakomita gra nieBO! BOski labirynt! to doskonały wybór na czas po nabożeństwie. Warto go spędzić razem z przybyłymi na Komunię gośćmi i wszystkich zaangażować w zabawę.

Pierwszokomunijne gry komputerowe

Serdecznie zapraszamy do naszego działu gier komputerowych, gdzie przygotowaliśmy także dedykowane propozycje specjalnie na takie okazje jak np. Pierwsza Komunia Święta. Gry religijne mogą być także wyjątkowo ciekawym prezentem, gdyż poprzez zabawę  pomagają jednocześnie pogłębiać wiedzę na temat wiary.W naszym sklepie znajdziesz m.in. religijne gry komputerowe związane tematyką z przypowieściami, Ewangelią, a także dziejami Świętych. 

Gry na Komunię Jest 57 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 57 elementów