Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Książki

Informacja

Książki

Książka na Komunię Świętą jako podarunek, który rozwinie u dziecka nie tylko wiarę

Ilustrowane książki na Komunię Świętą są pięknym pomysłem na prezent z okazji przyjęcia Drugiego Sakramentu, czyli pierwszej Eucharystii w życiu małego chrześcijanina. Wśród tytułów zobaczymy lektury prowadzone w sposób przyjazny najmłodszym, czyli cudowne opowieści o życiu Jezusa z bajecznymi obrazkami wewnątrz, w których mądrej treści główną rolę pełnią dzieci. Książeczki komunijne uczą poprzez zabawę, pozwalają dzieciom odkrywać poszerzoną w wydarzenia historię Jezusa, a także czerpać wiele inspiracji do codziennych wyzwań. Wiele z pozycji poświęconych jest przygotowaniom do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, z których dowiemy się, jak z otwartym sercem podejść do Sakramentu.

Modlitewnik na Komunię jako książeczka pełna przepięknych treści

Zbiór modlitw, w tym pieśni oraz słów m.in. dziękczynnych, przydaje się dzieciom pierwszokomunijnym na co dzień. Pozwala na zaczynanie oraz kończenie dnia z wdzięcznością oraz szacunkiem do wszystkich i wszystkiego. Modlitewniki na Komunię Świętą są niewielkimi książeczkami dla najmłodszych, w których zobaczymy kolorowe ilustracje, a także przyjazną, większą czcionkę. Ze zbioru wartościowych słów możemy korzystać o każdej porze, znajdziemy w ich treści odpowiednie przekazy dla dzieci dorastających i odkrywających świat z pragnieniem przygód. Treści pozwolą dzieciom dedykować modlitwy komuś np. mamie lub czemuś np. jedzeniu, a także pokażą sposoby, w jakich mogą rozmawiać z Panem Bogiem np. wieczorem - co dodatkowo rozwija ich dotychczasowe postrzeganie religii chrześcijańskiej.

Polecamy również:

Różańce komunijne

Filmy na Pierwszą Komunię Świętą

Medaliki na komunię

Albumy na zdjęcia komunijne

Komunijne obrazki srebrne

Książki Jest 90 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 90 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 90 elementów