Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Albumy fotograficzne

Informacja

Albumy fotograficzne

Albumy na zdjęcia ślubne 

Sakrament małżeństwa to jeden z najważniejszych dni w życiu małżonków, ich rodziców, a także chrzestnych i świadków. Często wspominają go przeglądając filmy i fotografie ślubne. Dlatego dobrze, by te ostatnie były w jednym miejscu, żeby pomóc wspominać wszystkie ważne momenty tamtego dnia. Dzięki dobrze zachowanym zdjęciom, wspomnienia nigdy nie wyblakną i zawsze będą przywodziły na myśl piękną, ślubną uroczystość. Albumy na zdjęcia ślubne są znakomitym dodatkiem do Pisma Świętego na ślub, różańca, ikon, lub innych dewocjonaliów. Dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy albumy fotograficzne ślubne, spośród których na pewno wybierzesz odpowiedni dla młodej pary.
W tej kategorii znajdziesz albumy na zdjęcia weselne w różnych formatach. W ten sposób żadne zdjęcie nie pozostanie bez oprawy nawet wówczas, gdy posiadasz fotografie o różnych rozmiarach. W takim przypadku możesz wybrać album ślubny do wklejania. Wtedy wystarczy przymocować fotografie do poszczególnych kart albumu za pomocą dwustronnej taśmy. W albumie fotograficznym ślubnym dobrze jest pozostawić dedykację, którą młodzi będą czytać za każdym razem, kiedy będą chcieli pooglądać zdjęcia. To dość istotne, by jej treść niosła możliwie uniwersalny ale też ważny przekaz. Jako miejsce dla dedykacji, dobrze wybrać pamiątki ślubne grawerowane, na których może się znaleźć dowolnie wybrany tekst.

Albumy fotograficzne na rocznicę ślubu

Poza albumami upamiętniającymi samo zawarcie małżeństwa, znajdziesz u nas również albumy fotograficzne na rocznicę ślubu. W nich powinny znaleźć się nie tylko fotografie pamiątkowe z dnia sakramentu, ale również zdjęcia pokazujące, jak wyglądało ich życie przez te wszystkie lata. To doskonały pomysł na to, by z perspektywy czasu utwierdzić się w przekonaniu, że wybory były słuszne.

Albumy fotograficzne Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 36 elementów