Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Biblie

Informacja

Biblie

Biblia dla nowożeńców przyjazna całej rodzinie

Mawia się, iż Pismo Święte powinno być w każdym katolickim domu. Biblie dla nowożeńców są idealnym momentem oraz okazją, aby nowo powstałą rodzinę wyposażyć w księgę, w której znajduje się wiele odpowiedzi oraz istotnych przekazów. Wersje Biblii na ślub są również przyjazne dla najmłodszych. Nierzadko posiadają różnorodne obrazy przeplatane z tekstem, a nawet przypisy - jak komentarze, tłumaczenia fragmentów czy ich analiza wykonana przez m.in. doktorów teologii. Wszystko to domyka okładka, która wedle wybranego typu (np. skórzana czy z zamkiem) posiada mniej lub bardziej dosadny akcent, iż podarowana została z okazji zawarcia małżeństwa.

Grawerowana dedykacja w rodzinnym Piśmie św. na ślub

Coraz więcej przedmiotów dostępnych na naszej stronie dostępnych jest wraz z opcją grawerowania. W tym Biblie na ślub, do których to okładek przymocowywana jest plakietka, najczęściej we wzorze zdobionego kwadratu. To na niej pojawi się wymyślony przez Państwa napis, którym może być, między innymi, data ślubu czy imiona Pary Młodej.

Domowa Biblia ślubna w wielu formatach i stylach

Wśród Biblii na ślub, wyróżnić możemy wiele rodzajów tej księgi. Poza domowym Pismem Świętym, które najczęściej występuje w dużym formacie, ze zwiększoną czcionką, specjalnie wyznaczonymi kolorowymi zakładkami materiałowymi czy nawet zamkiem - znajdziemy też Biblię patriotyczną czy tę, w której ujęto jedynie jedną część Testamentu. Wśród tych możemy wybrać inny rozmiar, bardziej podręczny czy też obszerny, a także zdecydować się na taką okładkę, która spodoba się nam najbardziej.

Sprawdź również:

- Albumy książkowe dla młodej pary

- Albumy okolicznościowe na ślub

- Ślubne albumy handmade

Biblie Jest 34 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów