Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Filmy

Informacja

Filmy

Komedia romantyczna z dosadnym, acz przezabawnym przekazem, czyli filmy na ślub

Nowożeńcom warto sprawić małą niespodziankę i wybrać najzabawniejsze filmy na ślub, które poza mądrymi i pięknymi przekazami, lekcjami oraz inspirującymi historiami, ujęte są humorystycznym spojrzeniem na pewne sytuacje. Poza śmianiem się oraz kibicowaniem głównym postaciom, czyli małżeństwu czy osobom przygotowującym się do ślubu, w prosty sposób można zapamiętać ukryte morały i przekazy o m.in. prowadzeniu domu; dbaniu o zdrową relację; czy unikaniu nudy w związku. To idealna propozycja na leniwy, weekendowy wieczór spędzany w przytuleniach.

Porady dla świeżego małżeństwa, czyli filmy jako świetny prezent dla nowożeńców

Nigdy nie wiadomo, kiedy najdzie wena na inspirujące filmy z poradami. Zawsze warto mieć jakiś pod ręką, by w razie nawet zwykłej ciekawości, zobaczyć czy Wasze małżeństwo funkcjonuje zdrowo. Lekcje, morały, podsumowania czy przykłady mogą przydać się szczególnie osobom młodym, które dopiero co odkrywają własne wizje na przyszłość. W filmach poradnikowych poruszane są różnorodne sfery, od zakładania rodziny po sprzeczki oraz rozwiązania ich w poprawny sposób. Ujęte zostały też inne tematy, jak np. jak poprawnie i zdrowo rozmawiać czy jak się dogadywać i dzielić między siebie obowiązki.

Emocje i jeszcze raz emocje - filmy akcji na ślub

Prawie wszyscy uwielbiają filmy akcji. Lubimy je za prędką i zwartą fabułę, charyzmatyczne postaci oraz muzykę, która sprawia, że przeżywamy wszystko to, co postacie na ekranie. Wersja filmów akcji dla małżonków opatrzona jest w jeszcze więcej niespodziewanych chwil, poruszających sytuacji oraz momentów, które wbiją Cię w fotel, wycisną z Ciebie łzy, a na końcu sprawią, że wróci Ci uśmiech na twarz.

Sprawdź również:

- Pismo Święte na ślub

- Albumy książkowe dla młodej pary

- Albumy okolicznościowe na ślub

- Ślubne albumy handmade

Filmy Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów