Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Książki

Informacja

Książki

Znakomita pamiątka ślubu - książka

Książki są świetnymi prezentami, niezależnie od tego, jaka jest okazja. Bardzo szeroka tematyka dostępna na rynku sprawia, że każdy znajdzie książkę idealną dla siebie. Książka będąca pamiątką ślubu to bardzo dobry dodatek do głównego prezentu. Ze względu na okoliczność, jaką jest sakrament małżeństwa, dobrze jest sięgać po książki religijne. To wcale nie muszą być lektury stanowiące zbiór przypowieści z Pisma Świętego, ani psałterze. Może to być książka związana ze wspólną drogą przez życie. Bo w gruncie rzeczy, niezależnie od tego, jak pięknie jest w czasie ślubu, dalsze życie razem to nie tylko idylla, ale również troski, czy przeciwności losu. Dobrze, by młodzi mieli w zasięgu ręki informacje o tym, jak sobie z nimi radzić. To szczególnie cenne, gdy podarowana na pamiątkę ślubu książka podsuwa opisy doświadczeń osób, które miały podobne przeżycia.

Jaką książkę wybrać na prezent ślubny?

W naszym sklepie znajdziesz książki o tematyce religijnej pisane zarówno przez duchownych, jak i osoby świeckie. Polecamy je wszystkie, jako pamiątkę ślubu, ponieważ są niezwykle uniwersalne. Przede wszystkim traktują o tym, jak odnaleźć się w związku małżeńskim, a także czego się spodziewać w jego dalszych etapach i jak pozostać przy życiu pełnym miłości i szacunku. Nie omijają również tak istotnego tematu, jakim jest współżycie w małżeństwie i co zrobić, by było one satysfakcjonujące dla obu stron. U nas nie brakuje również modlitw, które pozwalają młodym być razem bliżej Boga.

Dedykacja do książki na ślub

Wewnętrzna okładka książki to idealne miejsce do tego, by obdarowanemu napisać kilka słów od siebie, złożyć życzenia, czy życzyć dalszej pomyślności. Nie inaczej jest w przypadku pamiątek na ślub. Dedykacja do książki wręczanej po uroczystości zawarcia związku małżeńskiego, powinna płynąć prosto z serca i przekazywać młodym to, co według nas jest najważniejsze we wspólnym życiu. Oczywiście warto pamiętać o takich drobiazgach w dedykacji do książki na ślub, jak data przystąpienia do tego sakramentu, a także miejscowość. Dobrze też w przypływie emocji związanych z wydarzeniem nie zapomnieć o własnym podpisie. Do umieszczenia dedykacji wystarczy sama okładka i coś do pisania, jednak można wybrać również inny sposób - pamiątki ślubne grawerowane. Dzięki nim, dedykacja do książki będzie niezwykle trwała niezależnie od tego, ile czasu upłynie od ślubu.

Książki Jest 35 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów