Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

BOŻE NARODZENIE I ADWENT

Informacja

BOŻE NARODZENIE I ADWENT

Przyjście Chrystusa na świat to jedno z najbardziej radosnych wydarzeń w życiu każdego katolika. Szczęście związane ze zstąpieniem Zbawiciela na Ziemię sprawia, że po dziś dzień, świętujemy na pamiątkę tych wydarzeń. Co więcej, to nasze świętowanie jest bardzo związane z wieloma tradycjami. Najpierw - przez cztery tygodnie w czasie Adwentu - przygotowujemy się na ten szczególny dzień. Czas preparacji wieńczymy Pasterką i wigilią. Tuż przed Bożym Narodzeniem przybieramy choinkę, a także szykujemy 12 potraw. Przy wielu stołach znajduje się miejsce dla nieoczekiwanego gościa. Pod obrusami możemy znaleźć sianko, a na nich - świąteczne stroiki. Poza tym wszystkim, przygotowujemy też prezenty, które wręczamy sobie po wigilijnej kolacji. Prezenty na Święta Bożego Narodzenia, a także rzeczy niezbędne na czas Adwentu, znajdziesz w tej kategorii.

Prezenty na Święta i drobne upominki świąteczne w księgarni internetowej

W ofercie naszej księgarni odnajdziesz mnóstwo rzeczy przydatnych na czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela - lampiony adwentowe, czy też pieśni adwentowe. Proponujemy też stroiki i szopki bożonarodzeniowe, którymi - wspólnie z najmłodszymi - ozdobisz swój dom. Jeśli chodzi o świąteczne prezenty, to proponujemy wszystko, co związane z religią. Dzięki takim upominkom świątecznym podkreślisz ważkość wydarzenia. Dla młodszych i starszych fanów nowoczesnych technologii, proponujemy religijne gry komputerowe. Tradycjonalistom pozostawiamy gry planszowe związane z religią. Świąteczne prezenty dla fanów literatury, to bez wątpienia religijne książki. W naszej księgarni znajdziesz mnóstwo pozycji przygotowanych przez autorów, wśród których znajdują się zarówno osoby duchowne, jak i świeckie. Pewne jest jednak to, że wszystkie z dostępnych u nas lektur skłaniają do refleksji i nierzadko bywają inspiracją do tego, żeby lepiej zadbać o swoje życie duchowe. Poza zwykłymi książkami proponujemy też przepiękne wydania tej jednej wyjątkowej - Pisma Świętego. Jeśli znasz kogokolwiek, kto jeszcze nie ma w swoim domu tej Księgi Ksiąg, to jest to najlepszy wybór na świąteczne prezenty. Wierzymy, że propozycje, które przedstawimy w tej kategorii uznasz za wyjątkowo ciekawe pomysły na prezenty świąteczne.

Prezenty na święta Bożego Narodzenia - najlepsze upominki pod choinkę

Jeśli jeszcze zastanawiasz się, co podarować na święta swoim najbliższym, to nie zwlekaj i skorzystaj z naszych propozycji. Poza - co oczywiste - książkami, przejrzyj też filmy religijne na DVD i książki, ale w wersji dla zabieganych, czyli audiobooki religijne. Choć oczywiście, nie wszystkie dotyczą religii wprost. Wiele z nich wiąże się na przykład ze świętami Bożego Narodzenia, ale jest też u nas mnóstwo pozycji dotyczących codziennego życia. Staramy się gromadzić najciekawsze pozycje dotyczące tego, w jaki sposób żyć, by swój czas na Ziemi wykorzystać najlepiej, jak tylko się da.

Prezenty pod choinkę dla mamy, prezenty na święta dla taty

Nasi rodzice to najważniejsze osoby w naszym życiu. Dlatego też warto dla nich przygotować na święta Bożego Narodzenia wyjątkowe upominki. Jeśli chodzi o prezenty pod choinkę dla mamy, to szczególnie polecamy filmy fabularne, a także konferencje dla kobiet do odsłuchania. Jeśli chodzi o książki, to proponujemy cały dział powieści dla kobiet, wśród których znajdziesz mnóstwo pozycji idealnych dla mamy pod choinkę. Za to ojcu warto zadedykować - w ramach prezentu dla taty na święta - konferencje dla mężczyzn, a także książki poruszające tematykę życia duchowego. Oboje na pewno ucieszą się z książek przeznaczonych dla małżeństw.

Prezenty pod choinkę dla dzieci

Jeśli jesteś nie tylko dzieckiem, ale też rodzicem, to sprawdź nasze świąteczne upominki dla dzieci. W tej kategorii doskonale sprawdzą się gry towarzyskie, a także gry komputerowe. Dzięki nim możesz swoim dzieciom przybliżyć nie tylko tematykę związaną z Bożym Narodzeniem, ale również religią jako taką. Mamy również specjalny dział książek dla dzieci które bez wątpienia pomogą najmłodszym w rozwijaniu wrażliwości i wyobraźni. W niektórych regionach prezenty przynoszą aniołki, stąd właśnie figurki aniołków będą doskonałym dodatkiem do prezentów pod choinkę dla dzieci.

Tanie prezenty na święta

Nie da się ukryć, że święta Bożego Narodzenia w gronie rodzinnym, szczególnie gdy chodzi o duże rodziny, to zawsze spory koszt. Dlatego też prezenty świąteczne, które proponujemy w naszej ofercie, nie są drogie. Z ich pomocą każdemu kupisz coś wyjątkowego, a jednocześnie nie stracisz na to całej fortuny. Nasze propozycje możesz zawsze posortować zgodnie z ceną - w ten sposób znajdziesz najlepsze okazje na tanie prezenty na święta.

BOŻE NARODZENIE I ADWENT Jest 153 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 153 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 153 elementów