Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Karnety

Informacja

Karnety

Zobacz nasze piękne kartki na chrzest

Szukasz pięknej kartki na chrzest, która będzie oryginalną pamiątką ważnego wydarzenia w życiu dziecka? Sprawdź nasze kartki na chrzest święty! Dysponujemy licznymi wariantami kartek, zarówno czystych, jak i z już gotowymi życzeniami, które efektownie się prezentują, a przy tym będą niosły one wartość sentymentalną.

- Pamiątki Chrztu

- Wyprawka do chrztu

Kartka na chrzest od dziadków będzie wyjątkową pamiątką uroczystości

Kartki na chrzest od dziadków najczęściej są dla dzieci najważniejszą pamiątką z pierwszego wydarzenia w ich życiu o tak podniosłym charakterze. Dziadkowie umieszczają życzenia z przesłaniem, dodając jednocześnie mądre cytaty, które w przyszłości stają się pewnego rodzaju życiowym drogowskazem.

Oryginalne kartki na chrzest w pudełku

Większość kartek na chrzest występuje w formie klasycznych karnetów, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród konsumentów. Coraz częściej zwraca się uwagę również na kartki na chrzest w pudełku. Wpisują się one w nowoczesne upominki wręczane przez dziadków, rodziców chrzestnych czy przybyłych gości. Kartka na chrzest w pudełku ma walor pamiątkowy, ponadto można do środka umieścić oryginalny upominek, na przykład zegarek czy medalik.

- Czym jest Chrzest Święty?

- Co należy przygotować na chrzest?

Jaka kartka na chrzest dla dziewczynki sprawdzi się najlepiej?

Większość kartek na chrzest dla dziewczynki ma elementy dekoracyjne w odcieniach delikatnego różu. Wiele z nich zawiera również stylowe koronki, które nadają kartkom na chrzest eleganckiego charakteru.

Piękne kartki na chrzest dla chłopca

Wybierając kartkę na chrzest dla chłopca, większość osób decyduje się na wybór karnetów z błękitnymi akcentami. Nanosi się na nie różne dekoracje, głównie w postaci wózków dziecięcych, bucików czy misiów, które jednoznacznie kojarzą się z okresem niemowlęctwa. Nie zapominajmy także o wizerunkach gołębi, które towarzyszą większości kartek na chrzest.

- Wyprawka do chrztu

- Pamiątki z grawerem na Chrzest

- Najlepsza pora roku na Chrzest Święty

Jak przygotować kartkę na chrzest od rodziców chrzestnych?

Rodzice chrzestni odgrywają istotną rolę w procesie wychowywania dzieci w wierze. Kartki na chrzest od chrzestnego przeważnie zawierają personalizowane elementy, to samo dotyczy kartek na chrzest od chrzestnej. Wewnątrz wypisuje się życzenia dla dziecka, ale można wykorzystać także kartki zawierające już gotowe sentencje – wtedy wystarczy wpisać tylko datę chrztu i podpisać się u dołu kartki.

Ręcznie robione kartki na chrzest święty

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kartki na chrzest święty ręcznie robione. Mają one wyjątkowy charakter ze względu na ręczny proces produkcji, ponieważ każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju. Osoby zajmujące się scrapbookingiem, czyli tworzeniem kartek, na przykład na chrzest świętych wykorzystują często gotowe wykroje, dodając do nich samodzielnie wykonane dekoracje – wizerunki gołębi czy miniaturowych wózków dziecięcych. Tego typu kartki na chrzest przykuwają uwagę i są szczególną formą upamiętnienia pierwszej, tak ważnej uroczystości w życiu dziecka.

Karnety Jest 48 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów