Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.

Pudełka ozdobne

Informacja

Pudełka ozdobne

Zapakuj swój podarunek zgodnie z okazją, czyli pudełka ozdobne jako funkcjonalna Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Pudełka ozdobne są trafnym dodatkiem do prezentów na I Komunię św., zwłaszcza, że zdobią je wzory celebrujące ten dzień jak m.in. kielich, hostia, zboże, czy wstęgi. Utrzymane zostały w kolorystyce białej oraz kremowej, posiadając starannie wykonane dodatki w pochodnych barwach oraz z dodatkami złota. Pojemność pudełek ozdobnych komunijnych, w tym ich wielkość, szerokość oraz głębokość sprawia, że spakować możemy do nich różnorodnej wielkości przedmioty np. książki, ich czytane odpowiedniki (audiobooki na Komunię), filmy DVD czy nawet Pismo Święte.

We wnętrzu pudełka ozdobnego na Komunię św. znajdziemy piękne słowa najczęściej pochodzące z Biblii, pod którymi widnieje podpis zależny od modelu, np. od Ojca Chrzestnego. Każdy wybrany wzór posiada też dołączoną wyjątkową kartę komunijną, posiadającą przepiękne słowa dedykowane dziecku. Pod życzeniami możemy podpisać się własnoręcznie lub dodać np. rok przyjęcia Drugiego Sakramentu.

Uniwersalna torba komunijna jako zbiór tajemniczych pudełek ozdobnych

Torebki na prezent są często wybieranym ostatecznym opakowaniem, do którego wrzucamy pomniejsze przedmioty. Torba komunijna ma to samo zadanie, jednak idealnie nadaje się na Pierwszą Eucharystię. Poza dużą pojemnością jest ozdobiona wieloma akcentami związanymi z Drugim Sakramentem. Zadbano też, by była jasna, wysokiej jakości oraz wytrzymała. Ze względu na modele nie ujmujące postaci, torby komunijne są uniwersalne.

Polecamy również:

Różańce komunijne

Filmy na Pierwszą Komunię Świętą

Medaliki na komunię

Albumy na zdjęcia komunijne

Książki na komunię

Pudełka ozdobne Jest 16 produktów.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów