Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.
Różaniec SG - Bransoletka Św. Rity ze szkła weneckiego Zobacz większe

Różaniec SG - Bransoletka Św. Rity ze szkła weneckiego

DYSTRYBUCJA00006496

Opis

Detal brutto39,90
WydawnictwoSan Gabriele

Więcej informacji

Bransoletka - różaniec św. Rita z Cascii

Medalik z płatkiem róży poświęconej na nabożeństwie ku czci św. Rity z Casci!

Piękna, efektowna, poświęcona św. Ricie z Casci (patronce spraw najtrudniejszych i po ludzku beznadziejnych) bransoletka-różaniec. Każdy paciorek wykonano ręcznie, łącznie ze szklanymi różami zatopionymi w koralikach ze szkła weneckiego. W łączniku bransoletki-różańca specjalny medalik z wizerunkiem Świętej z jednej strony, i zatopionym płatkiem róży poświęconym na nabożeństwie ku czci św. Rity z drugiej strony. Nabożeństwo, na którym błogosławione są róże, odbywa się każdego 22 dnia miesiąca w kościele św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Krakowie i stało się już tradycją. Gromadzą się na nim tłumy ludzi z rózami w rękach (ten piękny zwyczaj uwieczniono w kinowym filmie Bóg w Krakowie). Bransoletka posiada regulowaną długość. Zapakowana w prezentowe etui. Inspiracją do stworzenia bransoletki były słowa Jana Pawła II: "różaniec to skarb, który trzeba odkryć".

Różaniec w formie bransoletki eksponowany na ręce zachęca Ciebie i innych do częstej modlitwy różańcowej i odkrywania skarbu różańcowej modlitwy. Ręcznie wykonane bransoletki San Gabriele to propozycja dla tych, którzy chcą odważnie świadczyć o swojej wierze, a równocześnie cenią sobie wartości estetyczne.


Materiał wykonania: metal

Koraliki: Szkło weneckie 8x10 mm

Etui: Pudełko flokowane

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Polecane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: