Trwają prace modernizacyjne portalu, niektóre ceny hurtowe mogą być źle wyświetlone na stronie. Zamówienia złożone przez panel hurtowy będą przeliczane poprawnie na rabaty hurtowe.
NIEWIERNY DVD Zobacz większe

NIEWIERNY DVD

MON0011B

Opis

Detal brutto29,99
WydawnictwoMonolith

Więcej informacji

Jim Caviezel („Pasja”, „Cienka czerwona linia”), Claudia Karvan („Daybrakers-Świt”) i Hal Ozsan (serial „Czarna lista”) w osadzonym na Bliskim Wschodzie, opartym na faktach dramacie Cyrusa Nowrasteha, autora „Zamachu na Regana” i „Ukamienowania Sorayi M.”.

Przebywający na zaproszenie egipskich przyjaciół z odczytem w Kairze amerykański dziennikarz Doug Rawlins (Jim Caviezel) zostaje porwany przez agentów irańskiego reżimu.

Wywieziony przez granicę, postawiony przed sądem pod zarzutem szpiegostwa, zdany jest na łaskę muzułmańskich fanatyków. Pracująca w Departamencie Stanu Liz (Claudia Karvan) ma nadzieję, że amerykańska administracja wesprze ją w staraniach o uwolnienie porwanego męża. Wielka polityka rządzi się jednak swoimi prawami. Kiedy Liz zdaje sobie sprawę, że rząd nie robi nic, by wydobyć Douga z irańskiego więzienia, postanawia udać się na Bliski Wschód i spróbować go ocalić.

https://www.youtube.com/watch?v=Ohbot_rZF0w

Kategorie: Filmy / akcja i przygoda, thriller

Nośnik: DVD

Ilość nośników: 1

Reżyser: Cyrus Nowrasteh

Aktorzy: Hal Ozsan, Stelio Savante, Jim Caviezel, Claudia Karvan

Czas trwania:104 min.

Dźwięk: DD 5.1 angielski, polski lektor

Napisy: polskie

Format obrazu: 16:9

EAN: 5907561153853

Data wydania: 2021-03-10

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: